تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس گروه توسعه و راهبری برنامه‌های اجتماع‌محور دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی، خانواده را موتور محرک اقتصادی مقاومتی دانست و گفت: خانواده پایه و اساس جامعه است،نگاه ما باید در شرایط فعلی نگاه کلی‌نگر باشد. به گزارش ایسنا، بهمن صدیق در دوره آموزشی مداخلات ویژه مددکاری اجتماعی در مراقبت از خانواده در […]

[ad_1]

رئیس گروه توسعه و راهبری برنامه‌های اجتماع‌محور دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی، خانواده را موتور محرک اقتصادی مقاومتی دانست و گفت: خانواده پایه و اساس جامعه است،نگاه ما باید در شرایط فعلی نگاه کلی‌نگر باشد.

به گزارش ایسنا، بهمن صدیق در دوره آموزشی مداخلات ویژه مددکاری اجتماعی در مراقبت از خانواده در طلاق با بیان اینکه خانوده یک نهاد بسیار مهم است، گفت:بی‌توجهی به خانواده می‌تواند مشکلات اجتماعی بسیاری به بار آورد.

وی خانواده را موتور محرک اقتصادی مقاومتی دانست و اظهار کرد: خانواده پایه و اساس جامعه است. نگاه ما باید در شرایط فعلی نگاه کلی‌نگر باشد. به دلیل خلاءهایی که در جامعه احساس کردیم این دور آموزشی را برای پاسخگویی به خلاءهای که جامعه با آن درگیر است، برگزار کردیم.

به گزارش ایسنا، دوره آموزشی مداخلات مددکاری اجتماعی در مراقبت از خانواده در طلاق برای مددکاران کلینیک‌های مددکاری ۱۳ استان با هدف ارتقاء سطح دانش و به روز کردن اطلاعات مددکاران در زمینه کاهش طلاق در سالن دکتر خزائلی در اداره کل بهزیستی رشت برگزار شد.

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس