تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از پایگاه اطلاع رسانی این سازمان، اسماعیل نجار اظهارکرد: لایحه قانون بیمه همگانی حوادث حدود ۱۰ سال پیش در دولت تصویب شد و به مجلس دهم رفت و به تصویب رسید؛ اما برای تایید نهایی به شورای نگهبان ارجاع شد که به دلیل ایرادات شکلی و ماهوی دوباره به مجلس عودت […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از پایگاه اطلاع رسانی این سازمان، اسماعیل نجار اظهارکرد: لایحه قانون بیمه همگانی حوادث حدود ۱۰ سال پیش در دولت تصویب شد و به مجلس دهم رفت و به تصویب رسید؛ اما برای تایید نهایی به شورای نگهبان ارجاع شد که به دلیل ایرادات شکلی و ماهوی دوباره به مجلس عودت داده شد.


معاون وزیرکشور ابراز امیدواری کرد تا با رفع ایرادات گرفته شده به قانون پیشگیری از مخاطرات، هرچه زودتر شاهد عملیاتی شدن قانون یاد شده باشیم.


نجار تاکید کرد:مردم درصورت تحقق این قانون، خسارات خود را در کمترین زمان ممکن و به صورت واقعی دریافت می کنند. علاوه براین، شاهد رونق شرکت های بیمه خواهیم بود و دولت هم به جای پرداخت مستقیم خسارت به آسیب دیدگان، منابع بیشتری جهت انجام اقدامات پیشگیرانه در اختیار خواهد داشت.


رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در ادامه به ضریب نفوذ بیمه در سطح کشور اشاره کرد و گفت: ضریب نفوذ بیمه اماکن مسکونی در برابر مخاطرات طبیعی در کشور طی ۶ ماه اول سال ۹۵ حدود ۱۰ درصد بوده است و استان های قزوین، بوشهر و یزد دارای بالاترین ضریب نفوذ بیمه بوده اند.


نجار با اشاره به بالا بودن ضریب نفوذ بیمه در سال گذشته هم خاطرنشان کرد: ضریب نفوذ بیمه اماکن مسکونی با توجه به اعتباراتی که سال گذشته در اختیار کمیته امداد امام خمینی (ره) قراردادیم به ۲۰ درصد افزایش یافته بود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس