تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس سازمان مدیریت بحران کشور استان‌های قزوین، بوشهر و یزد را دارای بالاترین ضریب نفوذ بیمه در کشور اعلام کرد. به گزارش ایسنا، اسماعیل نجار، ضریب نفوذ بیمه اماکن مسکونی در برابر مخاطرات طبیعی در کشور  را طی  ۶ ماه اول سال ۹۵ حدود ۱۰ درصد اعلام کرد و با اشاره به بالاتر بودن ضریب نفوذ […]

[ad_1]

رییس سازمان مدیریت بحران کشور استان‌های قزوین، بوشهر و یزد را دارای بالاترین ضریب نفوذ بیمه در کشور اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، اسماعیل نجار، ضریب نفوذ بیمه اماکن مسکونی در برابر مخاطرات طبیعی در کشور  را طی  ۶ ماه اول سال ۹۵ حدود ۱۰ درصد اعلام کرد و با اشاره به بالاتر بودن ضریب نفوذ بیمه در  سال ۹۴ افزود: با توجه به اعتباراتی که سال گذشته در اختیار کمیته امداد قرار دادیم، ضریب نفوذ بیمه اماکن مسکونی در سال گذشته به ۲۰ درصد افزایش یافته بود.

نجار با اشاره به تاکیدات مندرج در سیاست های کلی پیشگیری از مخاطرات طبیعی مصوب مقام معظم رهبری و نیز تکالیف قانونی دولت به افزایش حداکثری نفوذ بیمه و جایگزینی آن در پرداخت خسارت به آسیب دیدگان گفت: لایحه قانون بیمه همگانی حوادث حدود ۱۰ سال پیش در دولت تصویب و به مجلس فرستاده شده است که این لایحه در دوره دهم مجلس شورای اسلامی تصویب و برای تائید به شورای محترم نگهبان ارسال گردید اما بدلیل ایرادات شکلی و ماهوی مجددا به مجلس عودت داده شد.

معاون وزیر کشور تاکید کرد: امیدواریم ایرادات گرفته شده هرچه زودتر برطرف و شاهد عملیاتی شدن قانون مذکور باشیم.

بر اساس گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، وی ابراز امیدواری کرد در صورت تصویب و اجرایی شدن این قانون ۲۰ میلیون واحد مسکونی کشور تحت پوشش بیمه همگانی مخاطرات طبیعی قرار گیرد.

رییس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه در صورت تحقق این مهم، مردم خسارات خود را در کمترین زمان ممکن و به صورت واقعی دریافت می کنند تصریح کرد: علاوه بر رونق شرکت های بیمه، دولت هم به جای پرداخت مستقیم خسارت به آسیب دیدگان منابع بیشتری برای انجام اقدامات پیشگیرانه در اختیار خواهد داشت.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس