تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایسنا، دکتر محمود بیگلر افزود: پیرو دستورالعملی که در ستاد مبارزه با قاچاق  کالا و ارز در دست بررسی است، از این پس سازمان‌های بیمه‌گر اجازه نخواهند داشت با موسسات یا مراکز درمانی‌ای که تجهیزات آنها به صورت غیر رسمی و قاچاق وارد کشور شده، همکاری کنند. وی افزود: از آنجا که […]

[ad_1]

به گزارش ایسنا، دکتر محمود بیگلر افزود: پیرو دستورالعملی که در ستاد مبارزه با قاچاق  کالا و ارز در دست بررسی است، از این پس سازمان‌های بیمه‌گر اجازه نخواهند داشت با موسسات یا مراکز درمانی‌ای که تجهیزات آنها به صورت غیر رسمی و قاچاق وارد کشور شده، همکاری کنند.

وی افزود: از آنجا که کارکرد اقتصادی دستگاه‌های پزشکی در اختیار سازمان‌های بیمه‌گر است و بنا به مفاد دستورالعمل فوق الذکر، آنها ملزم خواهند بود با استعلامی که از اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو اخذ می‌کنند، نسبت به اصالت تجهیزات پزشکی مورد استفاده، اطمینان حاصل کنند.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، مدیرکل نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، در پایان گفت: به نظر می‌رسد این رویه در صورت عملیاتی شدن می‌تواند به عنوان راهکاری اساسی در مبارزه با قاچاق کالاهای پزشکی غیراصلی محسوب شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس