تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تفاهم نامه همکاری با بیمارستان لولاگر وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران واقع در غرب تهران برای ارائه خدمات رایگان به بیماران نیازمند منعقد شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبرآنلاین با امضای تفاهم‌نامه همکاری میان اداره سلامت و بیمارستان لولاگر، بیماران نیازمند معرفی شده توسط اداره سلامت تحت پوشش رایگان خدمات […]

[ad_1]

تربیت پرستار با کمک بیمارستانها اجرایی شد/ابلاغ تغییر مهم پرستاری

تفاهم نامه همکاری با بیمارستان لولاگر وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران واقع در غرب تهران برای ارائه خدمات رایگان به بیماران نیازمند منعقد شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبرآنلاین با امضای تفاهم‌نامه همکاری میان اداره سلامت و بیمارستان لولاگر، بیماران نیازمند معرفی شده توسط اداره سلامت تحت پوشش رایگان خدمات درمانی قرار می گیرند.

در جلسه ای با حضور علی تیرگر سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی، اشکان صومی شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۰ شهرداری تهران، و جمعی از شورایاران محله کارون شمالی با رئیس و مدیر داخلی بیمارستان لولاگر مقرر شد بیماران نیازمند در این بیمارستان به رایگان پذیرش و درمان شوند.

پس از این نشست، حاضران ضمن عیادت از بیماران و اهدا شاخه گل به آنان از بخش های مختلف بیمارستان بازدید کردند. همچنین مقرر شد شهرداری منطقه ۱۰ تهران در زمینه تامین تجهیزات و مسایل عمرانی این بیمارستان مساعدت های لازم را داشته باشد و در قبال آن بیمارستان نیز متعهد شد تا بیماران معرفی شده از سوی اداره سلامت منطقه را به صورت رایگان یا با ارائه تخفیف پذیرش و درمان کند.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس