تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

تفاهم نامه همکاری با بیمارستان لولاگر وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران واقع در غرب تهران برای ارائه خدمات رایگان به بیماران نیازمند منعقد شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبرآنلاین با امضای تفاهم‌نامه همکاری میان اداره سلامت و بیمارستان لولاگر، بیماران نیازمند معرفی شده توسط اداره سلامت تحت پوشش رایگان خدمات درمانی […]


تفاهم نامه همکاری با بیمارستان لولاگر وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران واقع در غرب تهران برای ارائه خدمات رایگان به بیماران نیازمند منعقد شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبرآنلاین با امضای تفاهم‌نامه همکاری میان اداره سلامت و بیمارستان لولاگر، بیماران نیازمند معرفی شده توسط اداره سلامت تحت پوشش رایگان خدمات درمانی قرار می گیرند.

در جلسه ای با حضور علی تیرگر سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی، اشکان صومی شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۰ شهرداری تهران، و جمعی از شورایاران محله کارون شمالی با رئیس و مدیر داخلی بیمارستان لولاگر مقرر شد بیماران نیازمند در این بیمارستان به رایگان پذیرش و درمان شوند.

پس از این نشست، حاضران ضمن عیادت از بیماران و اهدا شاخه گل به آنان از بخش های مختلف بیمارستان بازدید کردند. همچنین مقرر شد شهرداری منطقه ۱۰ تهران در زمینه تامین تجهیزات و مسایل عمرانی این بیمارستان مساعدت های لازم را داشته باشد و در قبال آن بیمارستان نیز متعهد شد تا بیماران معرفی شده از سوی اداره سلامت منطقه را به صورت رایگان یا با ارائه تخفیف پذیرش و درمان کند.

۱۰۵۱۰۵منبع:ایسکانیوز

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس