تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مذاکرات ولفسبورگ برای جذب مهاجم ایتالیایی در ماه گذشته بی نتیجه ماند و حال به نظر می‌رسد که وستهام با یووه برای به خدمت گرفتن زازا به توافق رسیده است. اسلاون بیلیچ،‌ سرمربی وستهام تایید کرد که تیمش در آستانه جذب سیمونه زازا،‌مهاجم یوونتوس قرار دارد. به گزارش “ورزش سه”، مذاکرات ولفسبورگ برای جذب […]

[ad_1]

مذاکرات ولفسبورگ برای جذب مهاجم ایتالیایی در ماه گذشته بی نتیجه ماند و حال به نظر می‌رسد که وستهام با یووه برای به خدمت گرفتن زازا به توافق رسیده است.

اسلاون بیلیچ،‌ سرمربی وستهام تایید کرد که تیمش در آستانه جذب سیمونه زازا،‌مهاجم یوونتوس قرار دارد.

به گزارش “ورزش سه”، مذاکرات ولفسبورگ برای جذب مهاجم ایتالیایی در ماه گذشته بی نتیجه ماند و حال به نظر می‌رسد که وستهام با یووه برای به خدمت گرفتن زازا به توافق رسیده است.رسانه‌های انگلیسی رقم این انتقال را ۳۰ میلیون یورو اعلام کرده اند.

 

 

بیلیچ در این رابطه گفت:” با توجه به شرایط زازا،‌ به نظر می‌رسد انتقال امروز رخ دهد. تا جایی که می‌دانم دو باشگاه به توافق رسیده اند. توافق شخصی با زازا نیز رخ داده است و او امروز در لندن خواهد بود بنابراین امیدوارم این انتقال رخ دهد. به ما کمک زیادی خواهد کرد. مدت‌هاست به دنبال یک مهاجم با کیفیت هستیم و او همان موردی است که می‌خواستیم.”

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس