تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دادستان عمومی و انقلاب کرمان  از کشف چهار هزار و ۱۹۲کیلوگرم انواع مواد مخدر در کرمان خبر داد و گفت: در این رابطه ۹ عضو اصلی این باند دستگیر شدند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان دادخدا سالاری از کشف دو محموله به میزان چهار هزار و ۱۹۲کیلوگرم مواد مخدر در کرمان […]

[ad_1]

دادخدا سالاری

دادستان عمومی و انقلاب کرمان  از کشف چهار هزار و ۱۹۲کیلوگرم انواع مواد مخدر در کرمان خبر داد و گفت: در این رابطه ۹ عضو اصلی این باند دستگیر شدند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان دادخدا سالاری از کشف دو محموله به میزان چهار هزار و ۱۹۲کیلوگرم مواد مخدر در کرمان خبر داد و گفت: در این رابطه ۹ عضو اصلی این باند دستگیر شدند.
او گفت: طی اقدامات اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)در اداره کل اطلاعات استان کرمان دو باند کلان قاچاق مواد مخدر فعال در داخل و خارج کشور شناسایی ومتلاشی شد.

این مقام قضائی با بیان اینکه قاچاقچیان قصد انتقال این محموله از استان سیستان وبلوچستان به داخل و خارج از کشور را داشتند که در محور های ورودی استان کرمان مورد ضربه ماموران اداره اطلاعات قرار گرفتند، عنوان کرد:در این عملیات ها بیش از چهار تن انواع مواد مخدر شامل چهارهزار و ۱۶۱ کیلو گرم تریاک،۲۱کیلوگرم مرفین و۱۰کیلوگرم هروئین کشف شده است.

دادستان کرمان با بیان اینکه ۹ نفر از اعضای اصلی و محوری این باندها دستگیر شده اند، گفت: در مجموع این عملیات ها مقادیر زیادی سلاح و مهمات جنگی کلاشینکف، برنو،کلت کمری و تعدادی گوشی تلفن و ماهواره ای کشف و ۱۹دستگاه انواع خودرو و دو باب منزل مسکونی متعلق به باند های مذکور شناسایی و توقیف شد .
۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس