تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کمیته حقوق بشر یمن در گزارشی اعلام کرد که از زمان آغاز تجاوز نظامی سعودی به این کشور، بیش از ۳ میلیون شهروند یمنی دست به مهاجرت از محل سکونت خود زده اند. به گزارش ایسکانیوز به نقل پایگاه لبنانی النشره، جنایت های رژیم سعودی علیه مردمی بی دفاع یمن موجی از مهاجرت های […]

[ad_1]

کمیته حقوق بشر یمن در گزارشی اعلام کرد که از زمان آغاز تجاوز نظامی سعودی به این کشور، بیش از ۳ میلیون شهروند یمنی دست به مهاجرت از محل سکونت خود زده اند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل پایگاه لبنانی النشره، جنایت های رژیم سعودی علیه مردمی بی دفاع یمن موجی از مهاجرت های اجباری را در این کشور به راه انداخته است.

به گزارش مهر، در همین ارتباط کمیته حقوق بشر یمن اعلام کرد: از زمان آغاز تجاوز نظامی سعودی به این کشور، بیش از ۳ میلیون شهروند یمنی دست به مهاجرت از محل سکونت خود زده اند.

این کمیته در گزارش خود آورده است: در صورت ادامه جنگ کنونی در یمن، تعداد بیشتری از مردم این کشور مجبور به مهاجرت از محل سکونت خود خواهند شد.

گفتنی است، رژیم آل سعود با وجود گذشت حدود یک سال و نیم از حملات ددمنشانه به مردم بی دفاع یمن و شهادت و زخمی شدن هزاران غیرنظامی در این حملات، همچنان به ادامه تجاوز نظامی خود در این کشور اصرار می ورزد.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس