تاریخ انتشار: ۰۲ تیر ۱۳۹۴

بعد از این که بعد از ظهر امروز علیرضا بیرانوند در باشگاه استقلال دیده شد، او بلافاصله این ماجرا را تکذیب کرد و ادعا کرد که در دفتر بیمه کنار باشگاه استقلال کار داشته است. به گزارش گذار نیوز، او در حالی این صحبت ها را مطرح می کنند که خبرنگارانی که جلوی در باشگاه […]

بعد از این که بعد از ظهر امروز علیرضا بیرانوند در باشگاه استقلال دیده شد، او بلافاصله این ماجرا را تکذیب کرد و ادعا کرد که در دفتر بیمه کنار باشگاه استقلال کار داشته است.

علیرضا بیرانوند

به گزارش گذار نیوز، او در حالی این صحبت ها را مطرح می کنند که خبرنگارانی که جلوی در باشگاه استقلال حضور داشتند دیدند که از در باشگاه بیرون آمده و جالب تر این که با خودروی علی نظری جویباری، معاون باشگاه استقلال از محل ساختمان دور شده است.

اما جالب تر این که بیرانوند در بخش دیگری ازحرف های خود ادعا کرده که اگر می دانسته شرکت بیمه در خیابان باشگاه استقلال است، هرگز به آنجا نمی رفته است. او در حالی این حرف را می زند که ساختمان باشگاه استقلال سر کوچه سی و هشتم علامه جنوبی قرار گرفته و تابلوی بزرگش به شدت به چشم می زند و البته همه فوتبالی ها می دانند که دفتر این باشگاه پرطرفدار کجاست .

بیرانوند که یک سال با نفتی ها قرارداد دارد ، در موقعیت زمانی بدی در حوالی باشگاه پیدایش شد و اگر خبرنگاران او را ندیده بودند ، می شد حق را به او داد .اما در نهایت ، جلوه حقیقت همیشه پررنگ تر است .

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس