تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۵

گروه های مجازی رادیکال و حامیان دولت در پیامی مردم را در شرکت به راهپیمایی روز جهانی قدس فرا خواندند.

بسم الله الرحمن الرحیم
باز هم آخرین جمعه ماه مبارک رمضان فرا رسید و فریادهای مرگ بر اسرائیل مردم ایران و جای جای دنیا ندای ” هیهات من الذله ”  را در گوش ظالمان طنین انداز خواهد کرد.(سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون)
روز قدس به عنوان یادگاری ارزشمند از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران روز اتحاد و وحدت جهان اسلام و تجلی همدلی و فریاد رهایی فلسطین، از چنگال صهیونیست‌های غارتگر و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.
رژیم صهیونیستی یک غده سرطانی در منطقه و جهان است. رژیمی که زمانی حال و هوای نیل تا فرات را در سر می‌پروراند، امروز به لطف خداوند و قدرت اسلام به عنصری تبدیل گردیده است که تنها برای بقا دست و پا می‌زند.
امیدواریم مردم ایران زمین با حضور خود در راهپیمایی جنایت اشغالگران(داعش تکفیریون) و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و یک بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جمعه، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت نموده و با مشت‌های گره کرده شعار « مرگ بـر اسرائیل » سر داده و از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه‌دار دعوت می‌نمائیم با حضور قدرتمند خود در راهپیمائی روز جهانی قدس شرکت نموده.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس