تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فدراسیون فوتبال در بیانیه‌ای درباره زلزله رخ داده در کشور کلمبیا و وضعیت ملی پوشان فوتسال ایران در این کشور توضیحاتی داد. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، «به دنبال درج برخی اخبار مبنی بر ترک تیم ملی فوتسال از هتل محل اقامت خود در شهر مدجین کلمبیا، فدراسیون فوتبال اعلام […]

[ad_1]

فدراسیون فوتبال در بیانیه‌ای درباره زلزله رخ داده در کشور کلمبیا و وضعیت ملی پوشان فوتسال ایران در این کشور توضیحاتی داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، «به دنبال درج برخی اخبار مبنی بر ترک تیم ملی فوتسال از هتل محل اقامت خود در شهر مدجین کلمبیا، فدراسیون فوتبال اعلام می کند که چنین چیزی صحت ندارد.  با توجه به اینکه برخی از سایتهای خبری با درج اخباری مبنی بر اینکه وجود زلزله ای در کلمبیا باعث شده تا بازیکنان تیم ملی فوتسال به همراه کادر فنی، محل اقامت خود را ترک کنند، فدراسیون فوتبال اعلام می کند چنین چیزی صحت نداشته و اعضای تیم ملی در کمال آرامش و سلامت در محل اقامت خود در حال استراحت هستد.

درج برخی اخبار در این باره باعث شده است تا خانواده بازیکنان و کادر فنی نگران شوند و در تماسی با فدراسیون فوتبال جویای احوال ملی پوشان شدند.»


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس