تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۴

فلسطین اشغالی آزاد باید گردد. به گزارش گذارنیوز به نقل از روابط عمومی حاما زنجان، طی بیانیه‌ای که به مناسبت روز جهانی قدس صادر گردید، عنوان شد که: فلسطین اشغالی آزاد باید گردد. متن این بیانیه بدین شرح است: بسمه‌تعالی ۳۶ سال از فرمان تاریخی بنیان‌گذار کبیر انقلاب در نام‌گذاری روز قدس می‌گذرد. متأسفانه به […]

فلسطین اشغالی آزاد باید گردد.
قدس

به گزارش گذارنیوز به نقل از روابط عمومی حاما زنجان، طی بیانیه‌ای که به مناسبت روز جهانی قدس صادر گردید، عنوان شد که: فلسطین اشغالی آزاد باید گردد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسمه‌تعالی

۳۶ سال از فرمان تاریخی بنیان‌گذار کبیر انقلاب در نام‌گذاری روز قدس می‌گذرد.

متأسفانه به دلیل عدم همدلی و اتحاد مسلمانان جهان، هرسال جنایات و درازدستی صهیونیست‌ها بر مردم مظلوم فلسطین و سرزمین‌های اشغالی بیشتر و بیشتر می‌گردد.

البته این مظلومیت مختص فلسطین نیست، این فجایع بر تارک عراق، سوریه، چچن، یمن، میانمار و… گسترده شده و در سرزمین‌های یادشده نیز مسلمان کشی و آزار مسلمین در حال تبدیل‌شدن به یک‌رویه می‌باشد.

امروزه مسجدالاقصی به‌عنوان قبله اول مسلمانان و فلسطین به‌عنوان سمبل مظلومیت و پایداری و الهام‌بخش سایر نهضت‌های آزادی‌بخش در اولویت کاری ماست.

اعضای حزب اراده ملت ایران (حاما-شاخه زنجان) ضمن تبریک پیشاپیش عید فطر و جشن هسته‌ای به مردم سلحشور کشورمان، همگام با سایر مسلمین و آزادی خواهان جهان با لبیک به ندای تاریخی امام خمینی (ره) و همچنین رهبر معظم انقلاب در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و مردم حق‌طلب ایران را به شرکت در راهپیمایی پرشکوه دعوت می‌نماید تا با محکومیت بین‌المللی جنایات غاصبان قدس و خواستار پایان بخشیدن به جنایات علیه مسلمانان در چهارگوشه جهان باشیم.

 

حزب اراده ملت ایران

)حاما شاخه -زنجان(

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس