تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۴

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای از جامعه فوتبال ایران و رسانه‌های گروهی، بویژه از همراهی و ابراز همدردی خانواده بزرگ استقلال، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش “‘گذار خبر”، باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای در پی درگذشت کاپیتان فقید پرسپولیس، از جامعه فوتبال ایران و رسانه‌های گروهی بویژه از همراهی و همدردی خانواده بزرگ استقلال که بدون توجه به رنگ‌ها در حرکتی انسانی و جوانمردانه با خانواده آن مرحوم و پرسپولیسی‌ها همراهی کردند، تقدیر و تشکر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: «بی‌تردید در ورزش لحظاتی وجود دارد که بیش از هر قهرمانی و عنوانی ارزشمند است. لحظاتی که ورزش پتانسیل بالای خود را در بروز رفتارهای جوانمردانه و انسان‌دوستانه نشان می‌دهد.

بر همین اساس، جا دارد از همراهی و ابراز همدردی آحاد جامعه ورزش و فوتبال ایران، رسانه‌های گروهی، بویژه به جهت اقدام نمادین آنها در انتخاب تیتر مشترک و بویژه از خانواده بزرگ استقلال تقدیر و تشکر کنیم. در این روزها شاهد آن بودیم که فارغ از همه رقابت‌ها و کری‌خوانی‌هایی که از جذابیت‌های ورزش است، در پی ضایعه‌ای که روی داد، همه خانواده فوتبال کنار هم بودند.

همانطور که پیش از این خانواده بزرگ پرسپولیس در ضایعه‌ای چون از دست دادن اسطوره‌ای چون ناصر حجازی و غلامحسین مظلومی، همراهی و همدردی خود با استقلال را نشان داد. اینبار شاهد حرکت‌های زیبا و جوانمردانه خانواده بزرگ استقلال اعم از؛ پیشکسوتان، مدیران، مربیان، بازیکنان، هواداران و روزنامه استقلال بودیم.»

هادی نوروزی بامداد پنجشنبه هفته گذشته به دلیل سکته قلبی درگذشت و مراسم تششیع جنازه او روز گذشته (جمعه) در ورزشگاه آزادی برگزار شد. قرار است نوروزی امروز شنبه در بابل به خاک سپرده شود.

 

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس