تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی از احداث پتروشیمی در بوکان خبر داد. به گزارش ایلنا از بوکان، تقی کهوریان بعد از ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از طرح‌های هفته دولت در بوکان اظهارداشت: ایجاد پتروشیمی در شهرستان بوکان یکی از مصوبات دولت بوده و در آینده به مرحله اجرا در می‌آید. […]

[ad_1]

معاون امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی از احداث پتروشیمی در بوکان خبر داد.

به گزارش ایلنا از بوکان، تقی کهوریان بعد از ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از طرح‌های هفته دولت در بوکان اظهارداشت: ایجاد پتروشیمی در شهرستان بوکان یکی از مصوبات دولت بوده و در آینده به مرحله اجرا در می‌آید.


وی با بیان اینکه دولت تصمیم دارد منطقه ویژه اقتصادی مابین شهرستان بوکان و میاندوآب ایجاد کند که این امر توسعه بوکان و میاندوآب را به دنبال خواهد داشت، افزود: احداث جاده بوکان به سردشت و احداث کارخانه پتروشیمی و صنایع پایین دست آن باعث رونق اقتصادی در جنوب استان آذربایجان غربی خواهد شد.


کهوریان از اجرای فاز نخست ایجاد توازن منطقه ای در آذربایجان غربی خبر داد و اضافه کرد: از محل اعتبارات توازن ابلاغ شده به استان ها، سهم شهرستان بوکان از این اعتبارات حدود ۱۴ درصد است که این امر کمک بسیار خوبی به محرومیت زدایی منطقه می کند.


معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با عنوان اینکه با بیان اینکه قسمتی از اعتبارات مناطق محروم به تکمیل پروژه های ملی و استانی اختصاص پیدا می کند، اظهار داشت: این امر نشان از توجه جدی دولت به مناطق کمتر توسعه یافته دارد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس