تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدافع تیم ملی ایتالیا، رقیب پنج‌شنبه تیمش را در موضع قوی‌تری می‌بیند. به گزارش ایلنا، به اعتقاد لئوناردو بونوچی، مدافع ملی‌پوش یوونتوس، تیم ملی اسپانیا در جدال پنج‌شنبه مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۸ مقابل ایتالیا در موضع قدرتمندتری قرار دارد.  مدافع تیم ملی ایتالیا در این باره گفت:  به نظرم اسپانیا نسبت به ما […]

[ad_1]

مدافع تیم ملی ایتالیا، رقیب پنج‌شنبه تیمش را در موضع قوی‌تری می‌بیند.

به گزارش ایلنا، به اعتقاد لئوناردو بونوچی، مدافع ملی‌پوش یوونتوس، تیم ملی اسپانیا در جدال پنج‌شنبه مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۸ مقابل ایتالیا در موضع قدرتمندتری قرار دارد.


 مدافع تیم ملی ایتالیا در این باره گفت:  به نظرم اسپانیا نسبت به ما شانس بیش‌تری برای پیروزی دارد چون در مجموع از بازیکنان بهتری سود می‌برد.برای اثبات ادعایم کافی است به ترکیب آن‌ها نگاهی بیندازید. از آنجایی که می‌دانیم اسپانیا بخت اول صعود از گروه است، باید در بازی مقابل آلبانی و مقدونیه پیروز شویم. بازی در استادیوم یوونتوس از جذابیت‌های این بازی برای من است زیرا هرگاه در این ورزشگاه بازی می‌کنم، احساس قدرت خاصی دارم.  انرژی موجود در «یوونتوس آره‌نا» در هیچ استادیوم دیگری وجود ندارد. باید با استفاده از قابلیت‌هایمان، ساده ترین مسیر را تا رسیدن به جام‌جهانی طی کنیم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس