تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از ساری؛علیرضا یونسی رستمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در جلسه کمیته پیشگیری و مبارزه با مشروبات الکلی استان، مبارزه با این پدیده را نیازمند عزم ملی و استفاده از همه ظرفیت ها دانست و یاد آور شد:  مبارزه با این پدیده در قالب سند جامع ملی از سوی […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از ساری؛علیرضا یونسی رستمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در جلسه کمیته پیشگیری و مبارزه با مشروبات الکلی استان، مبارزه با این پدیده را نیازمند عزم ملی و استفاده از همه ظرفیت ها دانست و یاد آور شد:  مبارزه با این پدیده در قالب سند جامع ملی از سوی شورای اجتماعی کشور پیشتر ابلاغ گردید و هر گونه اقدامی در این راستا باید بر اساس سیاست های این سند صورت گیرد.


یونسی با بیان این که سیاست های این سند باید در قالب برنامه ی استانی، بومی سازی شود، گفت: در این سند، نیروی انتظامی به عنوان متولی اجرای آن شناخته شد و دستگاه های مسئول موظف به همکاری در این راستا شدند.


وی بر تهیه این برنامه، تجمیع امکانات و تهیه بانک اطلاعاتی واحد تاکید کرد و خاطر نشان ساخت: طرح مقدماتی طی ۱۰ روز آینده، تهیه و برای تدوین نهایی در ۳ بخش مقابله، فرهنگی و پژوهشی ارایه شود.


معاون استاندار، بر جهت گیری این برنامه در قالب یک طرح یکساله در گام نخست و بلند مدت در گام بعدی تصریح کرد و افزود: مبارزه با این پدیده امری علمی، عقلانی، جامعه شناختی و روان شناختی است و کار گسترده ای را طلب می کند.


وی با بیان این که مهار این آسیب در کاهش آسیب های دیگر موثر خواهد بود، عنوان کرد: از ظرفیت علما، دانشگاهیان، صاحب نظران، رسانه ها و رسانه ملی و شبکه های مجازی جهت آگاهی رسانی در این خصوص به نحو مطلوب بهره گیری شود.


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بیان داشت: در راستای شتاب بخشی به طرح و برنامه ی یاد شده به شهرستان ها ابلاغ گردد تا هماهنگی های لازم جهت اجرای آن به عمل آید.


در آغاز این جلسه عیسی قاسمی طوسی، مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این راستا ارایه نمود و اعضا در ادامه به بیان نقطه نظرات، دیدگاه ها و گزارش فعالیت های دستگاه متبوع پرداختند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس