تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی گفت: بومی‌گزینی در جذب و به‌ کارگیری نیروی انسانی جدید، اولویت آموزش و پرورش استان است. به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، فریدون سیدمصطفوی در سیزدهمین جلسه کمیته هماهنگی برنامه‌ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان که در سالن اندیشه اداره کل برگزار شد، اظهار کرد: بومی‌گزینی در […]

[ad_1]

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی گفت: بومی‌گزینی در جذب و به‌ کارگیری نیروی انسانی جدید، اولویت آموزش و پرورش استان است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، فریدون سیدمصطفوی در سیزدهمین جلسه کمیته هماهنگی برنامه‌ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان که در سالن اندیشه اداره کل برگزار شد، اظهار کرد: بومی‌گزینی در جذب و به کارگیری نیروی انسانی جدید، اولویت آموزش و پرورش استان است.


وی با بیان اینکه ارتقای کیفیت و عدالت آموزشی دو رویکرد آموزش و پرورش استان در سال تحصیلی جاری است، افزود: امسال اجرای طرح تعالی مدیریت مدرسه و برگزاری دوره خود ارزیابی مدیران مدارس در دستور کار قرار دارد.


سیدمصطفوی با تاکید بر لزوم رعایت شیوه‌نامه ساماندهی نیروی انسانی گفت: به کارگیری نیروهای حق‌التدیس بر اساس ابلاغیه اخیر رئیس‌جمهور و دستور العمل وزارت آموزش و پرورش خواهد بود.


مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه امسال تاکنون ۱۳۴ کلاس زیر ۵ نفر در سطح استان تشکیل شده، خاطرنشان کرد: تامین نیرو برای کلاس‌های کم جمعیت روستایی را با استفاده از طرح بسته حمایتی پیگیری می‌کنیم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس