تاریخ انتشار: ۲۷ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] وبسایت نود:  بارسلونا در شبی که هیچ یک از بازیکنانش حتی نزدیک به سطح خود نبودند با نتیجه ۴-۰ مقابل پاریسن ژرمن شکست خورد تا در آستانه حذف از رقابت ها لیگ قهرمانان اروپا قرار بگیرد.  سرجیو بوسکتس پس از این دیدار در مصاحبه با TV۳ اسپانیا در خصوص این دیدار گفت: پاریسن ژرمن […]

[ad_1]

وبسایت نود:  بارسلونا در شبی که هیچ یک از بازیکنانش حتی نزدیک به سطح خود نبودند با نتیجه ۴-۰ مقابل پاریسن ژرمن شکست خورد تا در آستانه حذف از رقابت ها لیگ قهرمانان اروپا قرار بگیرد.

بوسکتس: تاکتیک پاری‌سن‌ژرمن برتر از ما بود

 سرجیو بوسکتس پس از این دیدار در مصاحبه با TV۳ اسپانیا در خصوص این دیدار گفت:

پاریسن ژرمن در اکثر دقایق این دیدار از ما بهتر کار کرد و تاکتیک آن ها با اختلاف بهتر از ما بود. مسئله تنها روحیه جنگ طلبی نیست، مسئله فوتبال است و آن ها با تاکتیکی برتر موفق شدند نتیجه خوبی کسب کنند. آن ها می دانستند چگونه به اهداف خود دست یابند هرچند که نتیجه می توانست برای ما بهتر از این باشد. تصور دیگری از این دیدار داشتیم و آماده دیداری متفاوت از این بودیم.

در ادامه بوسکتس در خصوص دیدار برگشت دو تیم گفت:

در نیوکمپ تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا نتیجه را برگردانیم، با اینکه کار بسیار سختی در پیش داریم اما دست از تلاش بر نخواهیم داشت. به نظرم پس از این دیدار منطقی نیست تا هواداران از ما انتقاد کنند. همیشه تمام تلاشمان را انجام داده ایم، صادقانه بگویم با تمام قوا در دیدار برگشت به میدان خواهیم رفت.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس