تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، در آیین افتتاح این مجموعه که با حضور« هدایت اله جمالی پور»، معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، « محسن علیجانی زمانی» دبیر مجمع نمایندگان شهر تهران، حجت الاسلام و المسلمین « سید احمد موسوی» امام جمعه باقرشهر، « سید ناصر موسوی»، بخشدار کهریزک، سرهنگ « حسینی» سرکلانتر انتظامی […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، در آیین افتتاح این مجموعه که با حضور« هدایت اله جمالی پور»، معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، « محسن علیجانی زمانی» دبیر مجمع نمایندگان شهر تهران، حجت الاسلام و المسلمین « سید احمد موسوی» امام جمعه باقرشهر، « سید ناصر موسوی»، بخشدار کهریزک، سرهنگ « حسینی» سرکلانتر انتظامی شهرستان ری، « حشمت اله پورمهدوی» بخشدار مرکزی ری، خانواده معظم شهدا و فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار شد، مهندس « سعید استاد فرج»، شهردار باقرشهر گفت:  این بوستان در عرصه ۲۰ هزار متری در مدت ۹ ماه ساخته شده است و در فاز دوم علاوه بر توسعه فضای سبز به باغ وحش و محل نمایش حیوانات بومی و غیر بومی تبدیل شده است.


وی گفت: این بوستان با تلاش های شبانه روزی شهرداری باقرشهر از جمله حوزه عمرانی و خدمات شهری ساخته شد و امروز همه مردم باقرشهر و نقاط دیگر تهران می توانند از این مجموعه لذت ببرند.


استاد فرج گفت: این مجموعه علاوه بر تفریحی بودن و پر کردن اوقات فراغت نوجوانان، جوانان و خانواده ها زمینه آشنایی آنان با حیات وحش و زیست محیط منطقه را فراهم می کند.


شهردار باقرشهر با بیان اینکه شهرداری باقرشهر با تمام توان و امکان خود در جهت تحقق خواست و نیازهای شهروندان باقرشهر حرکت می کند افزود: طرح های زیادی در دست اجرا قرار دارد که به نوبت بهره برداری می شود.


استاد فرج طرح کمربندی باقرشهر با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریالی، دی کلینیک تخصصی باقرشهر و ساخت کتابخانه را از جمله دیگر طرح های در دست اجرای شهرداری باقرشهر ذکر کرد که با توجه به خواست و نیاز مردم در دست ساخت است.


وی گفت: مدیران و کارکنان شهری باقرشهر مسیر خدمتگزاری به مردم را مسیر نزدیکی به خدا دانسته و برای ثواب و اجر اخروی خدمت خود ارزش بالایی قائل هستند.


استاد فرج گفت: تامین زمینه آسایش، رفاه و روان بودن زندگی مردم آرمان مدیران و کارکنان شهرداری باقرشهر است.


 حیواناتی همچون قرقاول، انواع طاووس، پلیکان، فلامینگو، اردک، عقاب، شاهین و انواع مرغابی و همچنین گوزن زرد، میمون زروس، خرس قهوه ای، شترلاما، تمساح، اسب فلابلا، سگ هاسکی، مارال، گزار، شترمرغ و خوکچه از جمله حیوانات موجود در حیات وحش این بوستان هستند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس