تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگارایلنا، اقبال شاکری در تذکر پیش از دستور صبح امروز خود با اشاره به بازدید اخیرش از منطقه ۱۵ گفت: در این منطقه دو بوستان باغ اناری و بوستان مسافر قرار دارد که در جنب جاده امام رضا(ع) واقع شده و محلی برای پر کردن اوقات فراغت مردم هستند. وی […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگارایلنا، اقبال شاکری در تذکر پیش از دستور صبح امروز خود با اشاره به بازدید اخیرش از منطقه ۱۵ گفت: در این منطقه دو بوستان باغ اناری و بوستان مسافر قرار دارد که در جنب جاده امام رضا(ع) واقع شده و محلی برای پر کردن اوقات فراغت مردم هستند.


وی با اظهار تاسف از اینکه این دو پارک در حال تبدیل شدن به هرندی۲ هستند، ادامه داد: در کنار بوستان باغ اناری کوی بی‌بی‌شهربانو قرار دارد که مملو از معتادان و سگ‌های کور است که آسایش و امنیت مردم را تهدید می کنند، زیرا این پارک توسط معتادان تسخیر شده است.


رئیس کمیته عمران شورای شهرتهران با تاکید بر ضرورت تکمیل و محصور شدن این پارک خاطرنشان کرد: باید نیروی انتظامی، سازمان بهزیستی و شهرداری فکری به حال این پارک کنند، چرا که سردخانه ایجاد شده در این منطقه باعث تشدید این معضل در منطقه شده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس