تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در نامه‌ای خطاب به دبیرکل AFC اعلام کرد که کلیه میزبانی‌های مربوط به فوتبال ایران در داخل کشورمان انجام خواهد شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در نامه‌ای به دبیرکل AFC اعلام کرد که کلیه میزبانی‌های مربوط به فوتبال ایران […]

[ad_1]

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در نامه‌ای خطاب به دبیرکل AFC اعلام کرد که کلیه میزبانی‌های مربوط به فوتبال ایران در داخل کشورمان انجام خواهد شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در نامه‌ای به دبیرکل AFC اعلام کرد که کلیه میزبانی‌های مربوط به فوتبال ایران در داخل کشورمان انجام خواهد شد.

در نامه رئیس فدراسیون فوتبال، به ویندزور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا آمده است:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران بدین‌وسیله آمادگی کامل خود را برای میزبانی هرگونه مسابقه اعم از دیدارهای باشگاهی یا رقابت‌های ملی در سطح بین‌المللی اعلام می‌کند. میزبانی‌های قبلی صورت گرفته به‌همراه کلیه گزارش‌های ناظران و نمایندگان تأکید بر این مطلب است.

این فدراسیون تأکید می‌کند که تیم‌های ملی ایران و تمام باشگاه‌های این کشور به‌هیچ وجه حاضر نیستند دیدارهای خانگی خود را خارج از کشورشان برگزار کنند. برهمین اساس، اگر هر فدراسیون یا باشگاهی به هر دلیلی نمی‌تواند به ایران سفر کند، مسئول حل مشکل خود بدون دخالت فدراسیون فوتبال ایران خواهد بود. از این رو خواهشمندیم که این موضوع را به تمام فدراسیون‌های عضو AFC اطلاع‌رسانی کنید.
در ادامه از توجه و حمایت شما کمال تشکر و قدردانی را داریم.
۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس