تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] با هدف آموزش به شهروندان در خصوص کمک نکردن به متکدیان، تاتر خیابانی ” نابرده رنج ” در معابر پر تردد شمال تهران به نمایش درآمد. به گزارش ایسنا، سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با بیان خبر فوق اظهار داشت: این طرح پیرو رویکرد شهرداری تهران مبنی بر تلاش […]

[ad_1]

کودک متکدی

با هدف آموزش به شهروندان در خصوص کمک نکردن به متکدیان، تاتر خیابانی ” نابرده رنج ” در معابر پر تردد شمال تهران به نمایش درآمد.

به گزارش ایسنا، سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با بیان خبر فوق اظهار داشت: این طرح پیرو رویکرد شهرداری تهران مبنی بر تلاش جهت کاهش آسیبهای اجتماعی و به منظور ایجاد فرهنگ کمک نکردن شهروندان به متکدیانی که علی رغم وضع مادی مناسب اقدام به تکدیگری می کنند، در سطح معابر پرتردد منطقه یک توسط مرکز خدمات اجتماعی وبا همکاری سازمان خدمات اجتماعی و نواحی دهگانه شهرداری منطقه یک در حال برگزاری است .

وی گفت: این تأتر خیابانی با حضور گروه های هنری با اجرای نمایش و توزیع بروشور از روز یکشنبه ۱۷ مرداد آغاز شده و تا اواخر مهرماه در معابر اصلی میدان قدس منطقه یک برگزار می شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، معاون شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد: این نمایش روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۸ الی ۲۰ اجرا و با استقبال گسترده مردم مواجه شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس