تاریخ انتشار: ۰۱ ارد ۱۳۹۵
آیت الله خامنه ای:

رهبر انقلاب فرمودند:گیرم فلان دولتِ فاسدِ وابسته‌ی توخالیِ پوک با پول و دلار نفتی در فلان بیانیه، حزب‌الله را محکوم کند؛ به درک!آیت الله

به گزارش “گذارنیوز”  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب، هزاران نفر از اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور صبح امروز با حضور در حسینیه‌ امام خمینی(ه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
رهبر انقلاب در این دیدار فرمودند: از ماه رجب برای تقویت بُعد معنویت استفاده کنید. ماه رجب، شعبان و رمضان، بهار معنویت است؛ شما هم در بهار عمر قرار دارید؛ از این بهار معنویت استفاده کنید با یاد و ذکر خدا، استفاده از دعاها، تلاوت قرآن، نماز اول وقت، پرهیز از گناه و اخلاق نیک.
ایشان افزودند: یکی از اساسی‌ترین انگیزه‌هایی که قدرت‌های استکباری را به صف‌آرایی علیه ما وادار کرد این بود که یک کشوری بدون اینکه به قدرتی متکی باشد بتواند به عرصه‌ی فوق‌العاده حساس هسته‌ای دست پیدا کند، اگر به آنها رو بدهیم فردا سر مسائل زیست‌فناوری و نانو و مسائل علمی دیگر هم بازی درمی‌آورند و اشکال‌تراشی می‌کنند.
حضرت الله خامنه‌ای تاکید کردند: علیه حزب‌الله لبنان چقدر فعالیت تبلیغی و عملی کردند؛ درعین‌حال حزب‌الله پیکره‌ی رشید خود را در دنیای اسلام نشان می‌دهد، گیرم فلان دولتِ فاسدِ وابسته‌ی توخالیِ پوک با پول و دلار نفتی در فلان بیانیه، حزب‌الله را محکوم کند؛ به درک! چه اهمیتی دارد! حزب‌الله و جوانان آن مثل خورشید می‌درخشند و مایه‌ی افتخار دنیای اسلام هستند.
رهبر انقلاب فرمودند: در مسئله‌ی جوان‌ها یک جنگ نرم زیرپوستی فراگیر بین جمهوری اسلامی و آمریکا و صهیونیست‌ها برقرار است، افسر جنگ نرم را دشمن یک‌جور می‌پسندد و جمهوری اسلامی یک‌جور، آمریکایی‌ها دوست دارند جوان ما شجاعت، انگیزه، امید، تحرک، توان جسمی و فکری نداشته باشد. نسبت به دشمن، خوشبین و نسبت به فرمانده و عقبه‌ی خودی بدبین باشد.
ایشان تصریح کردند: جمهوری اسلامی می‌خواهد جوان تبدیل شود به عنصر فعال و اثرگذار، وظیفه‌ی انجمن‌های اسلامی و مطالبه‌ی من از شما فرزندانم این است که نقش ایفا کنید که همسالان خود را طبق این تعریف درست بار بیاورید. این درصورتی امکان‌پذیر است که در خودسازی توفیق داشته باشید، اگر کوتاهی کنید خلاف وظیفه و آنچه خدا خواسته عمل کرده‌اید.
حضرت ایت الله خامنه ای افزودند: شنیده‌ام در بعضی مدارس با کارهای انقلابی دانش‌آموزان مخالفت می‌شود. فرض کنید بچه‌ها می‌خواهند برای ۲۲بهمن کار کنند، مسئولین به جای کمک مانع‌تراشی می‌کنند؛ با این باید برخورد کرد. من طرفدار خوب درس خواندن هستم اما در کنارش هم باید کار انقلابی کنند.
این خبر در حال تکمیل است…

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس