تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت: کارتن به دست‌هایی که در حاشیه جاده‌ها و مناطق گردشگری بدون مجوز واحدهای مسکونی را به مسافران اجاره می‌دهند، به استناد قانون جریمه شده و منازل آنان هم پلمپ می‌شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از میزان حجت الاسلام سید مصطفی حقی گفت: کارتن به دست‌هایی […]

[ad_1]

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت: کارتن به دست‌هایی که در حاشیه جاده‌ها و مناطق گردشگری بدون مجوز واحدهای مسکونی را به مسافران اجاره می‌دهند، به استناد قانون جریمه شده و منازل آنان هم پلمپ می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از میزان حجت الاسلام سید مصطفی حقی گفت: کارتن به دست‌هایی که در حاشیه جاده‌ها و مناطق گردشگری استان گلستان بدون مجوز واحدهای مسکونی را به مسافران اجاره می‌دهند، به استناد تبصره ۲ ماده ۷ قانون توسعه صنعت ایرانگردی و جهانگردی و با عنایت به مصوبه شورای عالی ایرانگردی مصوب ۱۳۸۰ مطابق تبصره ۳ ماده ۷ این قانون از پنجاه میلیون ریال تا یکصد میلیون ریال جریمه می‌شوند و منازل آنان هم طبق تبصره ۱ ماده ۲۴ همین قانون پلمپ می‌شود.

حجت الاسلام سید مصطفی حقی با اشاره به خطر سوء استفاده‌های احتمالی به مسافران توصیه کرد: به کیوسک‌هایی که سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان گلستان برای راهنمایی مسافران به واحدهای مسکونی دارای مجوز مستقر کرده است، مراجعه کنند.

حقی گفت: پلیس نظارت بر اماکن نیروی انتظامی هم به صورت ویژه کار بازرسی و برخورد با این واحد‌ها را در دستور کار دارد.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس