تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] موج کم سابقه گرما که در روزهای پایانی تابستان وارد اسپانیا شده است، امکان دارد منجر به تعویق برخی از بازی‌های هفته سوم لالیگا شود. به گزارش ایسکانیوز، خاویر تباس، رئیس سازمان لیگ فوتبال اسپانیا (LFP)، اعلام کرد که گرمای زیاد هوا در روزهای پایانی فصل تابستان ممکن است منجر به تغییر برنامه زمانی […]

[ad_1]

موج کم سابقه گرما که در روزهای پایانی تابستان وارد اسپانیا شده است، امکان دارد منجر به تعویق برخی از بازی‌های هفته سوم لالیگا شود.

به گزارش ایسکانیوز، خاویر تباس، رئیس سازمان لیگ فوتبال اسپانیا (LFP)، اعلام کرد که گرمای زیاد هوا در روزهای پایانی فصل تابستان ممکن است منجر به تغییر برنامه زمانی برگزاری چندین بازی از هفته سوم لالیگا شود که بازی تیم‌های رئال مادرید و اتلتیکومادرید هم می‌تواند جزو آنها باشد.

موج شدید گرمایی که در روزهای اخیر اسپانیایی‌ها به‌خصوص اهالی جنوب این کشور را آزار داده، دمای هوا را در برخی از نقاط این کشور به بیش از ۴۰ درجه سانتیگراد رسانده است و به همین دلیل تباس هشدار داده است که اگر این وضعیت آب‌و‌هوایی تا هفته آینده ادامه داده باشد، امکان به تعویق اقتادن برخی از بازی‌ها از بیم تهدید سلامت بازیکنان وجود دارد.

او به شبکه کادنا کوپه اسپانیا گفت: اگر دمای هوا در پایان هفته (روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده) به ۴۰ درجه برسد، ما برخی از بازی‌های لالیگا را به تعویق خواهیم انداخت. شما نمی‌توانید در دمای هوایی ۳۸، ۳۷ و حتی ۳۶ درجه بازی کنید. ما این مسئله را با مسئولان سازمان لیگ در میان گذاشته‌ایم، اما نه فقط به‌خاطر بازی‌های این هفته بلکه در هفته‌های قبل نیز درباره این موضوع بحث‌هایی صورت گرفت.

روز شنبه هفته آینده سلتاویگو میزبان اتلتیکومادرید است و در همان روز رئال مادرید هم از اوساسونا پذیرایی می‌کند. برگزاری هر دو بازی در ساعات عصر بیم به خطر افتادن سلامت بازیکنان را در هوای گرم مادرید به همراه داشته است.

تباس ادامه داد: رئال مادرید آخرین‌ بازی‌اش را هفته پیش برابر سلتاویگو در دمای ۳۲ درجه انجام داد، اما مشکل بازی‌های این هفته است که عصرها آنقدرها از گرمای هوا کاسته نمی‌شود. ما با کمیته داوران هم صحبت کرده‌ایم تا به بازیکنان اجازه داده شود در خلال بازی برای تحمل گرمای هوا فرصت آب نوشیدن داشته باشند.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس