تاریخ انتشار: ۲۵ فرو ۱۳۹۵
عارف:

همگان هم روش و منش من را می دانند که اهل جواب دادن نیستم و به دفتر و نزدیکان خودم هم توصیه کردم حتی‌المکان پاسخ اینگونه بد اخلاقی‌ها را ندهند.

به گزارش “گذارنیوز” به نقل از  امیدنامه ،در ادامه دیدارهای نوروزی اقشار  و گروه‌های مختلف مردم با دکتر محمدرضا عارف،جمعی از اساتید دانشگاه و فعالان سیاسی استان مرکزی با منتخب اول مردم تهران دیدار کردند.

رئیس بنیاد امید ایرانیان در این دیدار ضمن تبریک سال جدید و آرزوی توفیق برای ملت ایران به انتخابات مجلس دهم در اسفندماه سال گذشته اشاره کرد و گفت: مردم در این انتخابات آگاهانه به پای صندوق‌های رای آمدند و خیلی خوب به رویکرد اصلاح طلبان جواب دادند و باعث تغییر نگاه بخشی از جامعه به اصلاح طلبان  که تحت تاثیر تبلیغات رقیب بودند شد .

وی با یادآوری اتهاماتی که به جریان اصلاح طلب از سوی بخش تندرو اصولگرایان زده می شد،اظهار کرد: یکی از پیام‌های انتخابات مجلس دهم برای جریانی بود که تلاش می کرد با اتهاماتی اصلاح طلبان را از حاکمیت خارج کنند ولی مردم با رای‌شان به اصلاح‌طلبان نشان دادند به جریان اصیل انقلاب که پایبند به ارزشها است و دغدغه‌ای جز اعتلای نظام جمهوری اسلامی ندارد علاقه‌مند هستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه در مجلس دهم مبنا باید همدلی و همبستگی بین نمایندگان برای پاسخگویی به مطالبات به حق مردم باشد،خاطرنشان کرد:  شعار اصلی اصلاح‌طلبان در زمان انتخابات مجلس “رونق اقتصادی” بود که البته رقیب هم از این شعار بعدا استفاده کرد و از این بابت خوشحالیم و به همین دلیل در مجلس دهم با مبنا قرار دادن اقتصاد مقاومتی باید در جهت رفع مشکلات اقتصادی کشور بخصوص مساله مهم معیشت مردم ، اشتعال جوانان ، رشد اقتصادی و مهارم تورم با حمایت جدی از تولید داخلی اقدامات اساسی را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه برای حل مشکلات اقتصادی نیازی به تولید سندهای متعدد نداریم،حاطرنشان کرد: اسناد بالادستی بهترین مرجع برای بهبود وضعیت اقتصادی در کشور است و اکنون باید با برنامه ریزی دقیق و همراهی با دولت اقدامات اساسی برای بهبود اوضاع اقتصادی کشور در چارچوب اسناد بالادستی انجام داد تا نتیجه این اقدامات در زندگی مردم ملموس باشد.

عارف دانشگاه را یکی از مراجع اصلی برای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: دانشگاهیان باید برای تحقق شعار امسال به عنوان اتاق های‌فکر مجلس و دولت به میدان بیایند.بخصوص اینکه قرار اقتصاد دانش بنیان حداقل پنجاه درصد تولید ناخالص داخلی را تامین کند.

رئیس شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان همچنین به انتخابات مرحله دوم مجلس اشاره و تاکید کرد: باید مسیری را که آغاز کردیم با پیروزی در مرحله دوم به پایان برسانیم و نباید تحت تاثیر پیروزی در مرحله اول کم کاری کنیم.بنابراین باید مردم را تشویق به مشارکت حداکثری کرد.

منتخب اول مردم تهران در پاسخ به سوال یکی از حاضرین در جلسه درباره اوج گیری بداخلاقی‌ها در  برخی رسانه‌ها و شبکه‌های  اجتماعی علیه  وی گفت: سال‌هاست به اینگونه بداخلاقی‌ها عادت کرده‌ام و همگان هم روش و منش من را می دانند که اهل جواب دادن نیستم و به دفتر و نزدیکان خودم هم توصیه کردم حتی‌المکان پاسخ اینگونه بد اخلاقی‌ها را ندهند.منشاء بسیاری از این تحرکات برای من روشن است و می‌دانم چه جریانی و با چه اهدافی پشت برخی خبرسازی‌ها قرار دارند. مردم به مانند گذشته به موقع جواب اینگونه بداخلاقی‌ها را خواهند داد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس