تاریخ انتشار: ۰۴ خرد ۱۳۹۴

برانکو ایوانکوویچ می گوید به دو شکست قبلی خارج از خانه برابر تیم های عربی فکر نمی‌کند چرا که بازی‌های پلی اف با مرحله گروهی تفاوت دارد. به گزارش گذارنیوز سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار حساس تیمش برابر الهلال عربستان گفت: درست است که ما در دو بازی خارج از […]

برانکو ایوانکوویچ می گوید به دو شکست قبلی خارج از خانه برابر تیم های عربی فکر نمی‌کند چرا که بازی‌های پلی اف با مرحله گروهی تفاوت دارد.

برانکو

به گزارش گذارنیوز سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار حساس تیمش برابر الهلال عربستان گفت: درست است که ما در دو بازی خارج از خانه مقابل النصر و لخویا شکست خوردیم اما بازی مقابل الهلال یک بازی خاص به شمار می‌رود و مرحله پلی‌آف با گروهی تفاوت دارد.

سرمربی سرخپوشان که تیمش باید از اندوخته تک گل بازی رفت دفاع کند، در ادامه گفت: بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با سایر دیدارها تفاوت دارد و به دلیل همین مساله است که من ترجیح می دهم به دو شکست قبلی خارج از خانه فکر نکنم و از آن‌ها ناراحت نشوم.

وی ادامه داد: من زمانی از باخت به الهلال خوشحال می شوم که این باخت با نتیجه دو بر یک باشد چرا که با این نتیجه ما هستیم که صعود می کنیم و از الهلال از راهیابی به دور بعد باز می‌ماند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس