تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] محمود بهمنی رئیس کل سابق بانک مرکزی با ارایه توضیحاتی درخصوص دلایل ارایه تقدیرنامه هایی به موسسه ثامن الحجج(ع)،گفت:تقدیرنامه هایی که در زمان ریاست بنده به موسسه ثامن الحجج(ع)داده شده در راستای فعالیت های این موسسه برای ساماندهی تعاونی ها و موسسات بوده است. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبرگزاری خانه ملت […]

[ad_1]

محمود بهمنی رئیس کل سابق بانک مرکزی با ارایه توضیحاتی درخصوص دلایل ارایه تقدیرنامه هایی به موسسه ثامن الحجج(ع)،گفت:تقدیرنامه هایی که در زمان ریاست بنده به موسسه ثامن الحجج(ع)داده شده در راستای فعالیت های این موسسه برای ساماندهی تعاونی ها و موسسات بوده است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبرگزاری خانه ملت نماینده مردم ساوجبلاغ،طالقان و نظرآباد درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمان تصدی بنده بر بانک مرکزی موسسه ثامن الحجج (ع)توانست بسیاری از تعاونی های غیرمجاز را جمع آوری کرده و ساماندهی کند،افزود: تقدیرنامه هایی که به این موسسه داده شده تنها به علت همکاری برای ساماندهی موسسات مالی بوده است.

وی ادامه داد: باید تمامی موسسات مالی تحت نظر بانک مرکزی بوده و همچنین با مجوز آن اقدام به فعالیت کنند.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه موسسه ثامن الحجج(ع) در زمان ریاست بنده بر بانک مرکزی در مسیر دریافت مجوز قرار گرفته بود،تصریح کرد:پس از پایان دوره فعالیتم در بانک مرکزی،از ادامه روند پیگیری دریافت مجوز از سوی این بانک بی خبر هستم.

۶۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس