تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: شاید کاری کنیم تا مسابقات جام حذفی از سال آینده با ۳۲ تیم برگزار شود. به گزارش ایسکانیوز، غلامرضا بهروان درباره تیم هایی که تاکنون از بازی‌های جام حذفی انصراف داده‌اند که بیشترین دلیل آن مشکلات مالی است و یا اینکه با تیم‌های قوی روبرو شده‌اند، در صورتی […]

[ad_1]

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: شاید کاری کنیم تا مسابقات جام حذفی از سال آینده با ۳۲ تیم برگزار شود.

به گزارش ایسکانیوز، غلامرضا بهروان درباره تیم هایی که تاکنون از بازی‌های جام حذفی انصراف داده‌اند که بیشترین دلیل آن مشکلات مالی است و یا اینکه با تیم‌های قوی روبرو شده‌اند، در صورتی که تیم‌های لیگ برتری را در این مرحله قرار داده‌ایم که تیم‌های گمنام بتوانند استعدادهای خودشان را نشان دهند.

وی افزود: پرونده تیم‌هایی که انصراف داده‌اند را به کمیته انضباطی ارجاع و آنها برابر قانون رفتار خواهند کرد.قصد داریم مصوبه‌ای را تصویب کنیم که این تیم‌ها حداقل دو سال از حضور در جام حذفی محروم شوند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص اینکه چرا تیم‌های لیگ برتری از مرحله یک شانزدهم نهایی وارد مسابقات نشدند، گفت: به علت بازی‌های تیم ملی و محدودیت تصمیم گرفتیم تیم‌ها در این مرحله بازی کنند، اما شاید از سال آینده ۳۲ تیم قدرتمند در مسابقات جام حذفی شرکت کنند تا بلکه تیم‌ها انصراف ندهند.

۷۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس