تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۴

بهروان اظهار کرد: امسال بیش از ۹۰ تیم در جام حذفی شرکت دارند.۳۲ تیم قهرمان حذفی استانها، همراه با تیم های لیگ دسته دوم و تیمهای لیگ دسته اول که در جدول باقی مانده اند به همراه تیمهای لیگ برتر در جام حذفی حضور خواهند یافت.

به گزارش گذار نیوز از روابط عمومی سازمان لیگ، بهروان افزود: ما به تیمهای قهرمان استانها تا پنجشنبه فرصت داده بودیم که برای حضور در مسابقات اعلام آمادگی کنند ولی برخی تیمها هنوز اعلام آمادگی نکرده اند. به همین علت ما این مهلت را تا روز یکشنبه ۱۸ مرداد تمدید کردیم و تیمها تا پایان وقت اداری امروز یکشنبه ۱۸ مرداد ۹۴ فرصت دارند تا اعلام آمادگی کنند در غیر این صورت در قرعه کشی این رقابتها شرکت داده نمی شوند.

این مقام مسئول ادامه داد: رقابتهای جام حذفی در تاریخ دوشنبه ۱۹ مرداد راس ساعت ۱۰ صبح در آکادمی ملی فوتبال قرعه کشی می شود. تیمها در مراحل اولیه با هم رقابت می کنند و ۱۶ تیم صعود کرده از قهرمانان حذفی استانها، لیگ دسته اول و دوم در تاریخ ۱۹ و ۲۰ شهریور با ۱۶ تیم لیگ برتری جمعا ۳۲ تیم به رقابت می پردازند.

وی ادامه داد: ما ۵ شهر را به عنوان محل برگزاری فینال مسابقات جام حذفی معرفی کرده ایم که به ترتیب اولویت۱- خرمشهر(در صورتی که ورزشکاه مناسبی را معرفی کند) ۲-ورزشگاه امام رضا (ع) در مشهد ۳-ورزشگاه آزادی ۴-ورزشگاه یادگار امام تبریز و  ۵-ورزشگاه فولاد شهر اصفهان هستند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ افزود: پس از بررسی های لازم و در مرحله نیمه نهایی جام حذفی یکی از ۵ ورزشگاه را  به عنوان محل برگزاری فینال حذفی امسال اعلام می کنیم و فینال مسابقات یا در ۳۱ اردیبهشت ۹۵ یا ۹ خرداد ۹۵ به صورت تک بازی برگزار می شود.

وی در پایان بیان کرد: ما زمان فینال را با توجه به حضور تیمهای باشگاهی کشور در مرحله یک شانزدهم لیگ قهرمانان آسیا و برگزاری مسابقات مذکور بین دو تاریخ فوق تعیین می کنیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس