تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا، سخنگوی وزارت صنعت ، معدن ، تجارت با اشاره به برنامه‌های این وزارتخانه در هفته دولت گفت: مطابق برنامه قرار است ۱۵۵ واحد صنعتی و معدنی در هفته دولت به بهره‌برداری برسد. منوچهر طاهایی ادامه داد: این واحدها با سرمایه‌گذاری ۵۰ هزار میلیارد ریال سبب اشتغال مستقیم ۹ […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا، سخنگوی وزارت صنعت ، معدن ، تجارت با اشاره به برنامه‌های این وزارتخانه در هفته دولت گفت: مطابق برنامه قرار است ۱۵۵ واحد صنعتی و معدنی در هفته دولت به بهره‌برداری برسد.


منوچهر طاهایی ادامه داد: این واحدها با سرمایه‌گذاری ۵۰ هزار میلیارد ریال سبب اشتغال مستقیم ۹ هزار نفر خواهند شد که ۸ طرح آن با حضور رئیس جمهور و معاون اول به بهره‌برداری خواهد رسید.


وی افزود: فولاد کاوه ، آریا فراز شرق ، کاغذ ترمه آذربایجان از جمله این طرح‌های بزرگ صنعتی هستند.


طاهایی ادامه داد: مطابق بررسی‌هایی که انجام شده صنعت کشور سالیانه  به ۲۰۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی احتیاج دارند که در سه ماهه اول امسال ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات اعطا شده است و امیدواریم تا پایان سال این روند افزایش داشته باشد.


وی تصریح کرد: تا به امروز بیش از هزار و ۳۰۰ میلیارد توامان به وحدهای مختلف صنعتی و معدنی در قالب سرمایه در گردش و سایر تسهیلات پرداخت شده که این رقم پرداخت شده که شامل هزار و ۳۰۴ طرح صنعتی است.


وی در پایان گفت: مطابق هماهنگی‌هایی که با سایر معاونین صورت گرفته در هفته دولت هر معاونت از حوزه تحت اختیار خود گزارش کاملی را به رسانه‌ها ارائه خواهد داد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس