تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از خرم آباد، منوچهر ططری در نشست‌خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه استان لرستان افزود: عملیات ساخت پردیس دانشگاه پیام‌نور مرکز خرم‌آباد در فضایی مناسب که بین دانشگاه لرستان و دانشگاه علوم پزشکی قرار دارد در حال اجرا و تکمیل بوده که حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم ظرف چند ماه […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از خرم آباد، منوچهر ططری در نشست‌خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه استان لرستان افزود: عملیات ساخت پردیس دانشگاه پیام‌نور مرکز خرم‌آباد در فضایی مناسب که بین دانشگاه لرستان و دانشگاه علوم پزشکی قرار دارد در حال اجرا و تکمیل بوده که حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم ظرف چند ماه آینده به بهره برداری برسد.


وی افزود: پردیس دانشگاه پیام نور خرم آباد ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم ظرف چند ماه آینده به بهره برداری برسد.


سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان اضافه کرد: در محل ساختمان پردیس مرکز خرم آباد گلخانه‌ای برای مباحث تحقیقاتی و پژوهشی به همراه فضای کارگاهی و ورزشی مناسب وجود دارد همچنین دیگر ساختمان‌های دانشگاه پیام نور لرستان در سایر شهرستان‌های استان دارای فضاهای مناسبی بوده که امیدواریم تا مهرماه امسال یا حداکثر تا پایان سال تمامی آن ها به بهره برداری برسند.  


وی به اقدامات پژوهشی دانشگاه پیام نور لرستان اشاره کرد و گفت: این دانشگاه در راه‌اندازی مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان یکی از دانشگاه‌های پیشرو بوده و موفق به راه‌اندازی اولین شرکت‌های دانش‌بنیان استان شده است.


سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان افزود: تاکنون دو مرکز رشد دانشگاه پیام نور در مرکز نورآباد و مرکز بروجرد راه‌اندازی شده‌اند بطوری‌که این مراکز محصولات بسیار خوبی را برای انبوه سازی عرضه کنند.


وی اظهار داشت: در لرستان اکثر دانشجویان بومی بوده و برای تحصیل همزمان در ۲ رشته دانشجویان در دانشگاه پیام نور، در مقطع کارشناسی ۹۰ رشته محل و در مقطع کارشناسی ارشد ۱۳ رشته محل برای انتخاب دانشجویان در نظر گرفته شده است.


وی با اشاره به ارایه دروس به شیوه الکترونیکی کنار شیوه سنتی تدریس، به عنوان یک فرصت برای دانشجویان اظهار داشت: این موضوع در دستور کار دانشگاه پیام نور است و ارایه دروس به شیوه الکترونیکی به عنوان یک فرصت در دستور کار دانشگاه پیام نور است


سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان با بیان اینکه دانشگاه پیام نور با یک ربع قرن سابقه با شعار آموزش برای همه، همه جا و همه وقت در حال فعالیت در کشور است، اظهار داشت: استان لرستان دارای ۹ مرکز واحد با فضای عمرانی مناسب می باشد و  ۲۰ هزار دانشجو در استان مشغول تحصیل هستند.


ططری با بیان اینکه دانشگاه پیام‌نور بزرگترین دانشگاه کشور، دومین دانشگاه باز آسیا و ششمین دانشگاه باز دنیا است، اظهار داشت: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ استاد در استان در این دانشگاه در حال تدریس هستند.


وی گفت: همچنین دانشگاه پیام نور با یکصد و ۲۴ عضو هیات علمی و ۲۷۰ کارمند بطور مداوم در حال خدمت‌رسانی بوده و نقش بسزایی در رشد و ترقی آینده جوانان در کشور را دارد.


سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان با اشاره به تلاش برای کیفی‌سازی سطح دانشگاه پیام نور افزود: دانشگاه پیام‌نور به عنوان یک دانشگاه پیشرو عمل کرده و بررسی نقاط ضعف و قوت در تمامی مراکز این دانشگاه بصورت ویژه در دستور کار است.


ططری گفت: دانشگاه پیام نور تسهیلات ویژه‌ای را برای افراد و خانواده‌های محروم از تحصیل در نظر داشته و پایین‌ترین نرخ شهریه دانشگاهی را بین دانشگاه‌های کشور دارا است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس