تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر بهداشت ظهر امروز از بیمارستان فوق تخصصی ۲۱۶ تختخوابی در حال ساخت سیرجان بازدید کرد. به گزارش ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه بازدید از این بیمارستان، با اشاره به تکمیل ساخت بیمارستان سیرجان تا دی ماه سال جاری، اظهار کرد: در صورتی که تا اول دی ماه بیمارستان را تکمیل و به ما […]

[ad_1]

وزیر بهداشت ظهر امروز از بیمارستان فوق تخصصی ۲۱۶ تختخوابی در حال ساخت سیرجان بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه بازدید از این بیمارستان، با اشاره به تکمیل ساخت بیمارستان سیرجان تا دی ماه سال جاری، اظهار کرد: در صورتی که تا اول دی ماه بیمارستان را تکمیل و به ما تحویل دهند، کار تجهیز آن تا بهمن ماه انجام می‌شود و از بهمن ماه در اختیار مردم قرار می گیرد تا خدمات با کیفیتی را دریافت کنند.

وزیر بهداشت همچنین از مشارکت شرکت گل گهر سیرجان برای ساخت بیمارستانی در این شهرستان خبر داد و گفت: خوشبختانه این شرکت در راستای مسئولیتهای اجتماعی خود اقدام به ساخت بیمارستان خواهد کرد که امیدواریم با توجه به امکانات و اعتباراتی که در اختیار دارند، کار ساخت بیمارستان را به سرعت آغاز کنند.

 هاشمی در خصوص دانشکده علوم پزشکی سیرجان نیز گفت: بر اساس مصوبه شورای گسترش دانشگاهها و با پیگیریهای نماینده مردم سیرجان، ابلاغ دانشکده علوم پزشکی سیرجان اعلام شده است . حکم ریاست این دانشکده نیز توسط رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان زده شده و  دارای ردیف مستقل اعتباری است.

وزیر بهداشت یادآور شد: رشد دانشکده مانند دوران نوزادی و طفولیت است و باید اساس و سنگ بنای آن، اصولی باشد و نیروی تخصصی، اساتید، مربیان و ساختار آن نیز باید بخوبی در نظر گرفته شده باشد .

به گزارش وبدا، بیمارستان در حال ساخت سیرجان در زمینی با زیربنای ۱۷ هزار متر مربع در ۴ بلوک، ۵ طبقه و پیشرفت فیزیکی ۹۱ در حال احداث است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس