تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] قائم مقام شهردار تهران در بازدید از فاز ۲ باغ پرندگان لویزان گفت: خوشبختانه فاز ۲ باغ پرندگان از لحاظ زمان‌بندی و مدیریت هزینه‌ها در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد و تا پایان بهمن ماه به طور کامل به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش ایسنا، عیسی شریفی با اعلام این خبر و ضمن تقدیر از […]

[ad_1]

قائم مقام شهردار تهران در بازدید از فاز ۲ باغ پرندگان لویزان گفت: خوشبختانه فاز ۲ باغ پرندگان از لحاظ زمان‌بندی و مدیریت هزینه‌ها در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد و تا پایان بهمن ماه به طور کامل به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ایسنا، عیسی شریفی با اعلام این خبر و ضمن تقدیر از شهردار منطقه۴ و دست اندرکاران فاز ۲ پروژه باغ پرندگان لویزان گفت: تفکر سیستمی در فاز ۲ پروژه ۶ هکتاری باغ پرندگان به خوبی اجرا شده است و تنها در مدت کمتر از ۶ ماه چه از لحاظ زمان بندی و چه از لحاظ مدیریت هزینه‌ها اقدامات خوبی صورت گرفته است.


وی با تاکید بر توسعه قابل توجه فضای سبز در باغ پرندگان لویزان گفت: در فاز ۲ باغ پرندگان توسعه فضای سبز و کاشت گل های متنوع باید در اولویت قرار گیرد تا تا گردشگران از زیبایی این مکان تفریحی لذت ببرند.


شریفی اجرای ۵ موضوع کلیدی در باغ پرندگان را ضروری دانست و تاکید کرد: تعیین شرکت بهره بردار، نوع پرنده ها، فضای سبز و گلکاری و آبشارها، رنگ آمیزی داخل این مجموعه و نورپردازی ها از مهمترین موضوعاتی است که باید در اولویت فاز ۲ قرار گیرد.


قائم مقام شهردار تهران با اشاره به توانمندیهای مهندسان ایرانی در اجرای پروژه های عمرانی گفت: در تمامی پروژه‌های عمرانی شهر تهران و کشور توانمندیهای مهندسان ایرانی بر همگان اثبات شد در فاز ۲ باغ پرندگان لویزان نیز جسارت و توانمندی این مهندسان بستر لازم را برای اقتصاد مقاومتی فراهم کرده است.


معاون امور مناطق شهرداری تهران  افزود: اقدامات فاز ۲ باغ پرندگان در راستای اقتصاد مقاومتی و عدم وابستگی به مهندسان خارجی صورت گرفته و توفیقات خوبی نیز در این زمینه حاصل شده است.


شریفی با اشاره به کاهش زمانبندی پایان فاز ۲ باغ پرندگان گفت: در زمان آغاز پروژه و مدت زمان تکمیل و بهره برداری از آن زمان ۲ ساله تعیین شده بود که خوشبختانه به همت مدیریت شهری منطقه ۴ و سایر دست اندرکاران این پروژه و حمایت های مطلوب مالی این مدت به کمتر از ۱۱ ماه تقلیل یافت. 


وی افزود: باغ پرندگان لویزان همانند پل طبیعت دارای جاذبه های بسیار زیادی است و باید امکانات رفاهی به ویژه پارکینگ خودروها تامین شود.


بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، شریفی اضافه کرد: بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته فاز ۲ باغ پرندگان در فضایی به مساحت ۶ هکتار تا پایان بهمن ماه سال جاری به پایان خواهد رسید و درب این مجموعه ان شاا… اوایل اسفند ماه به روی مردم گشوده خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس