تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، آرش کردی در این سفر از پروژه های دستگاه عیب یاب زمینی، مرکز دیسپاچینگ توزیع برق، اتوماسیون شبکه های فشار متوسط استان، نیروگاه تولید همزمان برق و حرارت(CHP)، توزیع برق خراسان شمالی رونمایی کرد. وی همچنین از نیروگاه برق و حرارت شهرک صنعتی بیدک، مرکز دیسپاچینگ فوق توزیع خراسان […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، آرش کردی در این سفر از پروژه های دستگاه عیب یاب زمینی، مرکز دیسپاچینگ توزیع برق، اتوماسیون شبکه های فشار متوسط استان، نیروگاه تولید همزمان برق و حرارت(CHP)، توزیع برق خراسان شمالی رونمایی کرد.


وی همچنین از نیروگاه برق و حرارت شهرک صنعتی بیدک، مرکز دیسپاچینگ فوق توزیع خراسان شمالی و اتوماسیون پست برق ۲۰ کیلو ولت استان رونمایی کرد.


کردی خراسان شمالی را در بسیاری از شاخص های برقی در حوزه های تولید، انتقال و توزیع پیشتاز خواند و گفت: این استان درحوزه برش استانی اقتصاد مقاومتی تا ۸۰ درصد سهم تعیین شده موفق بوده امیدواریم تا پایان سال به ۱۰۰ درصد اهداف این حوزه دست یابد.


وی صنعت برق استان در مقایسه با بعد ملی را مناسب توصیف کرد وگفت: ظرفیت نصب شده نیروگاهی و پست های فوق توزیع و انتقال به لحاظ مقایسه انرژی مصرفی استان حاکی از این است که خراسان شمالی هم اکنون بی نیاز از برق مازاد و صادر کننده برق است.


کردی در پایان اظهار امیدواری کرد: ظرفیت نیروگاهی استان تا پایان تابستان سال آینده به هزار و ۵۰۰ مگاوات ظرفیت نصب شده در نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان برسد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس