تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] ۲۷پروژه عمرانی همزمان با هفته دولت با حضور سید رضا صالحی امیری مشاور عالی رییس جمهور و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در شهرستان شمیرانات افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش ایسنا، تعریض و چهاربانده کردن محور قوچک-سوهانک، راه اندازی خانه بهداشت روستای کند […]

[ad_1]

۲۷پروژه عمرانی همزمان با هفته دولت با حضور سید رضا صالحی امیری مشاور عالی رییس جمهور و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در شهرستان شمیرانات افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش ایسنا، تعریض و چهاربانده کردن محور قوچک-سوهانک، راه اندازی خانه بهداشت روستای کند علیا، سیستم پایش تصویری شهر اوشان، فشم، میگون، اجرای پروژه روکش آسفالت محور روستای آهار و مجتمع فرهنگی روستای آهار از جمله پروژه های یاد شده بود.


۴۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان؛ اعتبار ۲۷ پروژه عمرانی، اجتماعی و خدماتی است که از سوی دستگاه های راه و شهرسازی، شبکه بهداشت و درمان، شهرداری اوشان، فشم، میگون و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به بهره برداری رسید.


عزت الله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات در جریان افتتاح پروژه های این شهرستان گفت: پروژه های گاز رسانی این شهرستان نیز تا پایان سال مالی ۹۵-۹۶ اتمام و  به بهره برداری می رسد.


وی افزود: پروژه های گازرسانی در دو بخش لواسانات و رودبارقصران در دست اقدام که می بایست تاپایان سال مالی ۹۵-۹۶به اتمام برسد با اعتباری حدود ۶۰۰میلیارد ریال عملیاتی و اجرا می گردد.


وی ادامه داد: در مدت زمان سه سال دولت تدبیر وامید در سطح شهرستان شمیرانات از محل اعتبارات استانی وملی و نیز شهرداری ها توسط دستگاه های اجرایی ۶۳۸میلیارد تومان پروژه عمرانی اجرایی شده است که ه از این رقم ۲۳۲میلیارد تومان توسط سه شهرداری لواسان و اوشان ،فشم ومیگون و شمشک و ۴۰۶میلیارد تومان توسط دستگاههای اجرایی استان اجرا شده است.


بر اساس گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، عمده این پروژه ها در خصوص طرح های زیر ساختی از جمله:در خصوص شبکه ارتباطی،گازرسانی ،فاضلاب و بهسازی روستاها بوده است .

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس