تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  هومان محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خرم‌آباد با اعلام این مطلب افزود: این پروژه‌ها شامل سایت‌های ۲G ،۳G، فیبر نوری، کافو نوری و نصب لاین ترمینال در سراسر استان لرستان است. وی اظهار داشت: همچنین همزمان با هفته دولت ۴۸۴ روستای لرستان به اینترنت پرسرعت نسل چهار مجهز می‌شوند. مدیرعامل […]

[ad_1]

 هومان محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خرم‌آباد با اعلام این مطلب افزود: این پروژه‌ها شامل سایت‌های ۲G ،۳G، فیبر نوری، کافو نوری و نصب لاین ترمینال در سراسر استان لرستان است.


وی اظهار داشت: همچنین همزمان با هفته دولت ۴۸۴ روستای لرستان به اینترنت پرسرعت نسل چهار مجهز می‌شوند.


مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان افزود: برای تجهیز روستاهای استان به اینترنت پرسرعت نسل چهار ۹۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار مورد نیاز از محل اعتبارات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تامین اعتبار شده است.


 وی با بیان اینکه ما در مخابرات استان مصمم هستیم هر جا مشکل ارتباطی در سطح استان وجود دارد برطرف کنیم، اظهار داشت: چون برخی از تجهیزات مربوط به بحث ارتباطات، از شرکت‌های خارجی تامین می شود لذا این تجهیزات تا بخواهد وارد کشور شود با تأخیر انجام می‌شود.


محمودی با بیان اینکه امروز بنای کار مخابرات بر روی سیستم‌های نرم افزاری و ارزش‌افزوده است، عنوان کرد: امروز برای هر کار کوچکی اگر از وسایل ارتباطی استفاده شود هزینه‌هایی ایاب و ذهاب کاهش پیدا می‌کند.


کسب رتبه دوم مخابرات لرستان در سطح کشور


وی بیان کرد: مجموعه مخابرات لرستان در بین ۳۰ استان کشور در یکی از  شاخص‌ها رتبه دوم کشور را کسب کرد که این نشان از پیشتازی و توانمندی‌های استان در حوزه تلفن همراه، ثابت و اینترنت است.


محمودی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده تا امسال شش هزار خط تلفن ثابت در استان راه‌اندازی شود و در هر نقطه‌ای شهری که متقاضی تلفن ثابت باشد برای آن برنامه‌ریزی می‌کنیم تا به هر نحو ممکن مشکل برطرف شود.


وی با بیان اینکه تعرفه تلفن ثابت از یکم مردادماه افزایش‌یافته است، گفت: هزینه راه‌اندازی تلفن حدود ۲۱۸ هزار تومان است و در صورت پرداخت نقدی تخفیف آن اعمال می‌شود.


مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان با ارزان‌تر شدن هزینه اینترنت در استان اشاره کرد و اظهار داشت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مخابرات استان وظیفه دارد تا زیرساخت‌ها را آماده نماید و در این رابطه در هر شهرک صنعتی و کارخانه‌های که نیازمند فیبر نوری باشد، مشکلی نخواهیم داشت و پس از نصب هزینه آن به‌صورت اقساط دریافت می‌کنیم.


وی با بیان اینکه زیرساخت‌های مسیر دوم فیبر نوری شهرستان سلسله از سمت خرم‌آباد انجام می‌شود، افزود: فراهم کردن زیرساخت سلسله به دلفان سال گذشته انجام شد و امسال در مسیر کوهدشت نیز برنامه‌هایی داریم که به‌زودی انجام می‌شود.


بدهی ۶۰ میلیاردی مشترکان به مخابرات


محمودی با اشاره به بدهی ۶۰ میلیارد ریالی مشترکان تلفن ثابت به مخابرات استان لرستان ، عنوان کرد: مخابرات استان تقریباً همین میزان از مشترکان تلفن همراه طلب دارد که از مردم تقاضا داریم بدهی خود را پرداخت کنند تا بتوانیم بسترهای ارتباطی جدیدی را ایجاد کنیم.


وی خاطرنشان کرد: برای تلفن همراه کمپین‌های ویژه‌ای در بحث ADSL داریم که در مکالمات تخفیف داده می‌شود که به‌زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.


مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان با بیان اینکه در سطح استان برای ۴۰۰ هزار مشترک تلفن ثابت و ۲۵۰ هزار مشترک تلفن همراه اول قبض صادر می‌شود، گفت: از آنجایی‌که مبلغ زیادی برای چاپ قبوض تلفن همراه و ثابت هزینه می‌شود (هزینه چاپ یک قبض ۵۰ و توزیع ۱۰۰ تومان) مردم می‌توانند با پرداخت هزینه قبض خود با سامانه ۲۰۰۰ برای کاهش اینگونه هزینه‌ها کمک کنند تا بتوانیم گامی در جهت توسعه استان برداریم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس