تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل شرکت مترو تهران از افتتاح تمام ایستگاه‌های خط ۳ مترو تا پایان امسال خبر داد. به گزارش ایسنا، هابیل درویش صبح امروز در آیین افتتاح ایستگاه مترو شهید قدوسی با بیان اینکه امروز صدوچهارمین ایستگاه مترو از خط ۳ مترو مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، گفت: چهاردهم شهریورماه سالگرد شهادت شهید قدوسی بوده و […]

[ad_1]

مدیرعامل شرکت مترو تهران از افتتاح تمام ایستگاه‌های خط ۳ مترو تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش ایسنا، هابیل درویش صبح امروز در آیین افتتاح ایستگاه مترو شهید قدوسی با بیان اینکه امروز صدوچهارمین ایستگاه مترو از خط ۳ مترو مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، گفت: چهاردهم شهریورماه سالگرد شهادت شهید قدوسی بوده و به همین علت افتتاح این ایستگاه را در دستور کار قرار دادیم.

وی در تشریح تاسیسات این ایستگاه گفت: این ایستگاه ۳ پست برق، ۱۲ پله برقی و ۱۱ هزار متر زیربنا دارد که ۱۳۰ میلیارد تومان برای ساخت آن هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت مترو تهران با بیان اینکه با افتتاح این ایستگاه بیش از ۲۵ تا ۳۰ هزار سفر به مترو اضافه می‌شود، گفت: ما به مردم تهران قول داده بودیم که هر ماه یک ایستگاه مترو افتتاح کنیم و تمام تلاش خود را برای تحقق این وعده به کار بسته‌ایم.

درویش افزود: تا پایان امسال تمام ایستگاه‌های خط ۳ به طور صددرصدی به بهره‌برداری می‌رسد و مردم می‌توانند از آن استفاده کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس