تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۴
ارسال کنندگاه پاس گل تا هفته سوم

در سه هفته ای که از بازی های لیگ برتر گذشته است تاکنون سه بازیکن توانسته اند نام خود را در لیست بهترین پاسور های لیگ ثبت کنند.

به گزارش گذار نیوز، ایان رمزی که تاکنون توانسته است ۳ پاس گل برای بازیکنان تراکتورسازی ارسال کند را می توان به عنوان آقای پاس گل لیگ داست.
دو رگه ای در صدر
هافبک خارجی تراکتوری ها یعنی ایان رمزی که برای لیگ پانزدهم به این تیم پیوسته در سه بازی تبریزی ها تاکنون توانسته است سه پاس گل برای بازیکنان تیمش ارسال کند.

هافبک دورگه فیلیپینی – استرالیایی تراکتوری در این بازی ها نشان داده است که ارسال کننده ای قهار است چرا که در دربی تبریز کرنر ارسالی وی توسط خلیل زاده به گل تبدیل شد و در بازی با تیم راه آهن نیز تنها گل تبریزی ها از روی ارسال وی به ثمر رسید.

در راستای موفقیت
علی علیپور پدیده نیم فصل دوم لیگ چهاردهم پرسپولیسی ها در راستای بازی های خوبش، این فصل را نیز با موفقیت آغاز کرده است، وی در بازی ابتدایی سرخ پوشان، علاوه بر گل زیبایی که برای این تیم به ثمر رساند یک پاس گل نیز ارسال کرد و در بازی سوم پرسپولیسی ها و در مقابل سپاهان توانست پاس گل اول این تیم را با حرکتی دیدنی برای عالیشاه مهیا کند.

منجی دربی
دومین بازیکن دو پاسه لیگ نیز یک پرسپولیسی سابق است، روح اله سیف الهی در بازی سوم این تیم و در دربی اهواز دو بار برای مهاجمان خود پاس گل ارسال کرد. پاس های دقیق سیف الهی برای بیت سعید و جانفزا، در دربی اهواز برای استقلالی ها خوزستان حکم آب حیات را داشت.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس