تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دونالد ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، خانم مرکل صدر اعظم آلمان را بهترین زمامدار جهان می داند. به گزارش ایسکانیوز ، سی بی اس خبر داد که ترامپ در گفت و گو با شبکه آمریکایی نیو انگلند کیبل نیوز (New England Cable News / NECN) در پاسخ به سوالی در مورد بهترین زمامدار […]

[ad_1]

دونالد ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، خانم مرکل صدر اعظم آلمان را بهترین زمامدار جهان می داند.

به گزارش ایسکانیوز ، سی بی اس خبر داد که ترامپ در گفت و گو با شبکه آمریکایی نیو انگلند کیبل نیوز (New England Cable News / NECN) در پاسخ به سوالی در مورد بهترین زمامدار دنیا گفت که آنگلا مرکل رهبر بسیار خوبی است ولی سیاست های مهاجرتی او مایوس کننده بود.
ترامپ که از مخالفان سرسخت مهاجرت غیرقانونی به آمریکا و به خصوص پذیرش پناهجویان سوری است، گفت: ‘کاری که او (مرکل) در یک سال و نیم پیش انجام داد، مشکل بزرگی پدید آورد. من همیشه هوادار مرکل بودم ولی به نظرم اشتباه فاحشی کرد’.
به گزارش ایرنا، مرکل سال گذشته با در پیش گرفتن سیاست درهای باز موجب ورود بیش از یک میلیون مهاجر و پناهجو به خاک آلمان شد. نگرانی های ناشی از آسیب های اجتماعی و اقتصادی این اقدام از یک سو و حملات تروریستی داعش در خاک آلمان از سوی دیگر باعث شد تا محبوبیت مرکل کاهش یافته و در برخی از انتخابات ایالتی شکست بخورد.

۳۰۴/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس