تاریخ انتشار: ۲۷ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] وب سایت گجت نیوز: سرانجام پس از چند ماه بحث و گفتگو میان کارشناسان و داوران و رقابتی که از ماه سپتامبر ۲۰۱۶ در نمایشگاه خودرو پاریس شروع شده بود، برندگان هر ۶ دسته خودروی سال ۲۰۱۷ جهان در نمایشگاه خودرو نیویورک معرفی شدند و خودروی جگوار اف پیس (Jaguar F-Pace)، جایزه بهترین خودروی […]

[ad_1]

وب سایت گجت نیوز: سرانجام پس از چند ماه بحث و گفتگو میان کارشناسان و داوران و رقابتی که از ماه سپتامبر ۲۰۱۶ در نمایشگاه خودرو پاریس شروع شده بود، برندگان هر ۶ دسته خودروی سال ۲۰۱۷ جهان در نمایشگاه خودرو نیویورک معرفی شدند و خودروی جگوار اف پیس (Jaguar F-Pace)، جایزه بهترین خودروی سال دنیا را از آن خود کرد.

جگوار اف پیس با شکست دادن دو خودرو از گروه فولکس واگن یعنی آئودی Q5 و فولکس واگن تیگوان توانست عنوان خودروی سال ۲۰۱۷ جهان را از آن خود کند. این برای نخستین بار است که یک خودروی کراس اوور، جایزه بهترین خودروی سال را تصاحب می‌کند. جگوار F-Pace در راه برنده شدن این جایزه ارزشمند، مسیر طولانی و سختی را پیمود و با بیش از ۲۰ رقیب سرسخت از سراسر جهان جنگید و به فینال رسید.

جگوار اف پیس به عنوان خودروی سال 2017 جهان شناخته شد

یان کالوم، مدیر طراحی جگوار در رابطه با این افتخار، اظهار کرد:

    F-Pace اولین کراس اوور ماست و خطوط طراحی جگوار به خوبی در آن قابل تشخیص است. کسب عنوان خودروی سال ۲۰۱۷ جهان برای ما افتخار بزرگی است و مسلما بر روی اصول طراحی منحصربه‌فرد و کیفیت محصولات ما تاثیرگذار خواهد بود.

جگوار اف پیس به عنوان خودروی سال 2017 جهان شناخته شد

البته این تنها افتخار جگوار اف پیس نبود و این خودرو در رقابت با مرسدس بنز S Class کابریولت و تویوتا C-HR توانست به عنوان بهترین طراحی سال نیز دست پیدا کند. مرسدس بنز E کلاس در بخش خودروی لوکس سال با غلبه بر بی ام و سری ۵ و ولوو اس ۹۰ پیروز میدان شد و در بخش خودروی عملکردی سال نیز پورشه ۷۱۸ کیمن / باکستر موفق شد بالاتر از مک لارن ۵۷۰ اس و آئودی آر ۸ اسپایدر قرار بگیرد. همچنین تویوتا پریوس، مطابق انتظار به عنوان خودروی سبز سال ۲۰۱۷ انتخاب شد.

جگوار اف پیس به عنوان خودروی سال 2017 جهان شناخته شد
مرسدس بنز E کلاس

خودروی سال ۲۰۱۷ جهان توسط هیات داوران متشکل از ۷۵ روزنامه‌نگار بین‌المللی حوزه خودرو انتخاب شد. در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ نیز به ترتیب خودروهای مرسدس بنز C کلاس و مزدا MX-5 مفتخر به دریافت جایزه بهترین خودروی سال شده بودند.

جگوار اف پیس به عنوان خودروی سال 2017 جهان شناخته شد

پورشه ۷۱۸

برندگان خودروی سال ۲۰۱۷ جهان

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس