تاریخ انتشار: ۱۲ بهم ۱۳۹۴
دیدار با کودک افغان

انتظار مرتضی احمدی برای دیدار با بهترین بازیکن جهان، به زودی به پایان می‌رسد.

به گزارش “گذار نیوز”، موندو دپورتیو می‌گوید بهترین بازیکن جهان و فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا به زودی قراری تنظیم می کند تا این کودک افغان را که با ابراز علاقه منحصر به فردش به او چهره‌ای جهانی شده از نزدیک ببیند.
علی کاظمی سخنگوی فدراسیون فوتبال افغانستان که مکاتباتش با بارسلونا و فدراسیون فوتبال اسپانیا باعث این سفر شده می‌گوید مسی و مرتضی به زودی با هم دیدار می کنند. مرتضی و خانواده اش در یکی از روستاهای دور افتاده استان غزنی افغانستان زندگی می کنند. در حال حاضر مشخص نیست که محل این دیدار در افغانستان خواهد بود یا در بارسلونا.
کاظمی، سخنگوی فدراسیون فوتبال افغانستان گفته است :” فدراسیون ایمیل هایی را از جانب مسی و بارسلونا در مورد دیدار این دو دریافت کرده است. “

پدر مرتضی در این باره که چطور پیراهن پلاستیکی با اسم و شماره مسی یا به قول پسرش ” مشی” را تن او کرده توضیح می دهد:”مرتضی خیلی وقت بود که پیراهن آرژانتین با اسم و شماره مسی می خواست اما ما دسترسی کافی برای خرید آن را نداشتیم. یک شب مرتضی خیلی گریه می کرد به همین خاطر تصمیم گرفتم برایش پیراهن پلاستیکی مسی درست کنم و بعد از آن آرام شد.”
خانواده احمدی فوتبال را از طریق تلویزیونی که برقش را از باتری اتومبیل گرفته اند تماشا می کنند. جالب آن که برادران مرتضی طرفدار رونالدو هستند و در زمان تماشای فوتبال بازار کری خوانی میان آنها داغ است!.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس