تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۴

با پایان یافتن مرحله گروهی لیگ جهانی والیبال در رقابت‌های سطح یک بهترین‌های هر پست براساس عملکرد انفرادی آنها در ۱۲ دیدار برگزار شده در هر تیم معرفی شدند. به گزارش گذار نیوز، این در حالی است که چند بازیکن ایرانی هم در بین بهترین‌های این رقابت‌ها حضور دارند که سیدمحمد موسوی‌عراقی عنوان بهترین مدافع […]

با پایان یافتن مرحله گروهی لیگ جهانی والیبال در رقابت‌های سطح یک بهترین‌های هر پست براساس عملکرد انفرادی آنها در ۱۲ دیدار برگزار شده در هر تیم معرفی شدند.

والیبال

به گزارش گذار نیوز، این در حالی است که چند بازیکن ایرانی هم در بین بهترین‌های این رقابت‌ها حضور دارند که سیدمحمد موسوی‌عراقی عنوان بهترین مدافع دور مقدماتی را از آن خود کرد. براساس اعلام فدراسیون جهانی والیبال در پایان هفته هشتم و دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال بهترین‌های هر پست معرفی شدند که بارتوژکورک لهستانی با کسب ۲۰۷ امتیاز به‌عنوان امتیازآورترین بازیکن این مرحله معرفی شد.

این در حالی است که شهرام محمودی با ۱۴۱ امتیاز در رده چهارم این رده بندی قرار گرفت. عنوان بهترین اسپکر به ریکاردوی برزیلی رسید و شهرام محمودی بعد از او در رده دوم قرار گرفت. نکته جالب اینجاست که میلاد عبادی‌پور و مجتبی میرزاجانپور هم در رده‌های پنجم و ششم قرار گرفتند.

اما بهترین عنوان بین ایرانی‌ها به محمد موسوی رسید که همچون پارسال عنوان بهترین مدافع لیگ جهانی را از آن خود کرد. عنوان بهترین زننده سرویس به پائول ساندرسون استرالیایی رسید و ایران در بین بهترین سرویس زن‌ها نماینده‌ای نداشت. در رده‌بندی بهترین پاسور‌ها دراگان تراوسکای ایتالیایی در صدر ایستاد و میر سعید معروف در رده دوم قرار گرفت.

عنوان بهترین لیبرو هم به پاول زاتروسکی لهستانی رسید. اما در بخش بهترین دریافت‌کننده یا توپگیر این ایوان زایتسیو ایتالیایی بود که در صدر قرار گرفت تا ایتالیا و لهستان در بخش بهترین‌ها هر کدام دو نماینده داشته باشند. این در حالی است که قطعا با پایان مرحله نهایی این رده بندی تغییر خواهد کرد و جایگاه بازیکنان ایرانی با توجه به غیبت تیم ملی والیبال ایران در مرحله نهایی به خطر خواهد افتاد. در پایان دور مقدماتی رقابت‌های لیگ جهانی ۲۰۱۵ تیم‌های برزیل، صربستان و ایتالیا از گروه یک و تیم‌های آمریکا و لهستان از گروه دوم جواز صعود به مرحله نهایی این مسابقات را کسب کردند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس