تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سرپرست باشگاه استقلال تهران نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا را به عنوان اعضای جدید کادر فنی تیم استقلال معرفی کرد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از باشگاه استقلال، سید رضا افتخاری افزود: اعضای هیات مدیره این باشگاه در جلسه امروز (چهارشنبه) با پیشنهاد منصور پورحیدری، نصرالله عبداللهی را به عنوان سرپرست جدید تیم […]

[ad_1]

سرپرست باشگاه استقلال تهران نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا را به عنوان اعضای جدید کادر فنی تیم استقلال معرفی کرد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از باشگاه استقلال، سید رضا افتخاری افزود: اعضای هیات مدیره این باشگاه در جلسه امروز (چهارشنبه) با پیشنهاد منصور پورحیدری، نصرالله عبداللهی را به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال استقلال انتخاب کردند.
وی افزود: همچنین در ادامه جلسه بهتاش فریبا با تصویب هیات مدیره به عنوان مدیر فنی تیم فوتبال استقلال به کادر فنی این تیم اضافه شد.
سرپرست باشگاه استقلال با اشاره به اینکه تشکیل صندوق حمایت از پیشکسوتان باشگاه یکی از دیگر مصوبات امروز اعضای هیات مدیره بود، اضافه کرد: برای حمایت از پیشکسوتان تشکیل این صندوق مورد موافقت اعضای هیات مدیره قرار گرفت.
وی در ادامه از تمامی اعضای هیات مدیره این باشگاه که بازیکنان مورد نظر کادر فنی را جذب کرده و اردوی مناسبی در ارمنستان تدارک دیدند، قدردانی کرد.
سرپرست باشگاه استقلال با بیان اینکه بازیکنان هنگام عقد قرارداد قسمتی از آن را دریافت کردند، تصریح کرد: از این به بعد به صورت ماهیانه نشست خبری با حضور اصحاب رسانه برگزار خواهیم کرد و پاسخگوی سئوالات آنان خواهیم بود.

/۶٠١۴۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس