تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کمیته استان‌های فدراسیون فوتبال بالاترین مرجع برای تعیین رئیس هیئت فوتبال استان‌ها را اعضای مجمع آن هیئت‌ها دانست. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حیدر بهاروند در مورد برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت‌های فوتبال استان‌ها گفت: تا کنون چند مجمع هیئت فوتبال در استان‌های کشور برگزار شده که خوشبختانه با […]

[ad_1]

رئیس کمیته استان‌های فدراسیون فوتبال بالاترین مرجع برای تعیین رئیس هیئت فوتبال استان‌ها را اعضای مجمع آن هیئت‌ها دانست.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حیدر بهاروند در مورد برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت‌های فوتبال استان‌ها گفت: تا کنون چند مجمع هیئت فوتبال در استان‌های کشور برگزار شده که خوشبختانه با نظارت کامل مسئولان و اعضای مجمع هر استان بوده است.


وی در ادامه افزود: انتخابات استان‌ها راضی‌کننده است و به‌ طور قانونی و طبق اساسنامه هیئت‌های فوتبال برگزار می‌شود. نظارت کاملی بر مجمع‌های ریاست هیئت فوتبال‌ها وجود دارد و تعیین‌کننده رئیس هر هیئت اعضای مجمع هستند.

رئیس کمیته استان‌های فدراسیون فوتبال در پایان گفت: بالاترین مرجع برای تعیین رئیس هیئت فوتبال، اعضای مجمع آن هستند که خوشبختانه چند مجمعی که اخیراً برگزار شده، بدون مشکل و با رضایت کامل اعضا و مسئولان بوده است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس