تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بنیاد شعر و ادبیات داستانی، همزمان با چهل و هفتمین سالمرگ جلال آل‌احمد، یک کارگاه دو روزه و تخصصی با موضوع مستندنگاری در اسالم برگزار می‌کند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، این کارگاه با حضور مرتضی سرهنگی، رضا امیرخانی و محمدرضا زائری از ۱۷ تا […]

[ad_1]

بنیاد شعر و ادبیات داستانی، کارگاه تخصصی مستندنگاری برپا می‌کند

بنیاد شعر و ادبیات داستانی، همزمان با چهل و هفتمین سالمرگ جلال آل‌احمد، یک کارگاه دو روزه و تخصصی با موضوع مستندنگاری در اسالم برگزار می‌کند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، این کارگاه با حضور مرتضی سرهنگی، رضا امیرخانی و محمدرضا زائری از ۱۷ تا ۱۹ شهریور در اسالم برپا می‌شود.

برگزاری کارگاه‌های مستندنگاری، شرکت در مراسم سالمرگ جلال در اسالم و گشت‌وگذار در طبیعت گیلان از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که بنیاد شعر و ادبیات داستانی برای شرکت‌کنندگان این کارگاه‌ها در نظر گرفته است.

علاقه‌مندان برای حضور در این سفر و استفاده از برنامه‌های آموزشی کارگاه‌های مستندنگاری می‌توانند با ارسال رزومه (سوابق) و یک نمونه مستندنگاری به نشانی تلگرامی @MaysamAmiri تا آخرِ وقت یکم شهریور ۹۵ در این برنامه فرهنگی حضور یابند.

ظرفیّت این کارگاه‌ها، بسیار محدود و اولویت با کارنامه پربارِ نویسندگان زیر ۳۵ سال است. همچنین بنیاد در انتخاب افراد برای استفاده از این کارگاه‌ها مختار است.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس