تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده اصلاح‌طلب مردم کاشمر در مجلس دهم با بیان اینکه توهین به مقامات رسمی خارجی از تریبون مجلس شایسته نیست، گفت: اعتراضات باید از طریق دیپلماتیک پیگیری شود. به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، بهروز بنیادی در جریان نشست علنی امروز مجلس، در تذکری با استناد به ماده ۲۴ آیین‌نامه داخلی مجلس، گفت: همه ما […]

[ad_1]

نماینده اصلاح‌طلب مردم کاشمر در مجلس دهم با بیان اینکه توهین به مقامات رسمی خارجی از تریبون مجلس شایسته نیست، گفت: اعتراضات باید از طریق دیپلماتیک پیگیری شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، بهروز بنیادی در جریان نشست علنی امروز مجلس، در تذکری با استناد به ماده ۲۴ آیین‌نامه داخلی مجلس، گفت: همه ما موظف به حفظ شان و منزلت مجلس هستیم اما روز گذشته در نطق یکی از نمایندگان بزرگوار، کلمه توهین‌آمیزی به یکی از مقام‌های رسمی یک کشور بیان شد.


عضو شورای مرکزی فراکسیون امید در مجلس گفت: در عرف دیپلماتیک بین‌المللی شایسته نیست که در مجلس شورای اسلامی به یک مقام رسمی توهین شود.


او گفت: درصورتی که اعتراضی وجود دارد، باید همان گونه که دکتر لاریجانی و دکتر ظریف برخورد کردند، از طریق دیپلماتیک انجام شود؛ این تذکری به خود و همه بزرگواران بود.


علی مطهری که برای ساعاتی ریاست نشست علنی مجلس را برعهده داشت، با تایید تذکر نماینده کاشمر اعلام کرد: توجه شود، اظهارات روز گذشته در رابطه با یکی از مقام‌های خارجی بود و مقصود آن نماینده مقام داخلی نبوده است البته حتی به مقام خارجی هم نباید توهینی صورت گیرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس