تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: فکر می‌کنم بیشتر نطر باشگاه بود که از پرسپولیس بروم نه برانکو. به گزارش ایسکانیوز، محسن بنگر بعد از پایان دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس اظهار داشت: به نظرم بازی خوبی بود و تراکتورسازی خوب بازی کردحتی ما در دقایقی از بازی می‌توانستیم برنده بازی باشیم. وی در خصوص […]

[ad_1]

بنگر

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: فکر می‌کنم بیشتر نطر باشگاه بود که از پرسپولیس بروم نه برانکو.

به گزارش ایسکانیوز، محسن بنگر بعد از پایان دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس اظهار داشت: به نظرم بازی خوبی بود و تراکتورسازی خوب بازی کردحتی ما در دقایقی از بازی می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

وی در خصوص اتفاقاتی که روی سکوها رخ داد، گفت: من چیزی ندیدم و پشت به سکوها بودم. همه جا همین است و فوتبال هم همین است. خدا را شکر که اتفاق نیفتاد.

بنگر در خصوص اینکه پرسپولیس را چطور دید گفت: من در مورد تیم خودم صحبت می‌کنم.

مدافع تیم تراکتورسازی درخصوص اینکه پرسپولیس تیم خود او است، گفت: ۴ سال خوب در این تیم داشتم و هواداران مسئولان باشگاه و سرمربی تیم هم به من لطف داشتند، چرا باید ناراحت باشم.

بنگر در خصوص اینکه از برانکو ناراحت است یا خیر، گفت: فوتبال همین است، فکر می‌کنم بیش‌تر نظر باشگاه بود که من از پرسپولیس بروم، نه برانکو.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که ایا ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی امنیت دارد یا خیر گفت: ما در این ورزشگاه تمرین می‌کنیم و این زمین تمرین ماست، بقیه صحبت‌ها در حیطه وظایف من نیست.

۶۰۳/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس