تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۴
مقصر فحاشی ها کمیته انضباطی است;

محسن بنگر بازیکن با تجربه پرسپولیس در فرودگاه به سئوالات خبرنگار ما پاسخ داد.

به گزارش “گذارخبر” ، بنگر که از کسب سه امتیاز در تبریز خوشحال بود با خوشبینی از آینده می گوید :

رامین خیلی خوب بود

برد مقابل تراکتور برد خیلی خوبی بود و خدا را شکر توانستیم بازی را ببریم. بچه ها هم خیلی خوب بودند بخصوص مثل رامین رضائیان که عملکر خوبی در این بازی داشت. در ضمن ملی پوشانمان هم خیلی خوب بودند و ما توانستیم برنده این بازی باشیم.

ملی پوشان خوب بودند

ملی پوشان تیم بعد از برگشت از اردوی تیم ملی و در بازی مقابل سایپاخسته بودند ولی در این بازی و بازی ملوان خیلی خوب بازی کردند و عملکردنشان به نسبت بازی قبلی خوب بود و خیلی به بهبود روند تیم کمک کرد.

چرا در تبریز و اهواز بردیم

تیم ما امسال در بازی های خارج از خانه خطرناک ظاهر می شود چون ضدحمله ای است .البته
در بازی های خانگی چون بیشتر تیم ها از ۱۸ قدم خودشان بیرون نمی آیند یک کم بازی کردن برای ما سخت است. با این تیم و این بازیکنان سریع باید در هر بازی بیرون از خانه پرسپولیس امیدوار به برد بود.

فحش دادن عادی شده

در واقع فحش دادن تماشاگران برای ما عادی شده و هر تماشاگر فرهنگش را به یک صورت نشان می دهد. تماشاگران تراکتور به این روش خودشان را نشان دادند. این فحش دادن ها و این رفتارها به کمیته انضباطی و کمیته اخلاق ارتباط دارد و سال به سال به تعداد این رفتارها و ناسزاگویی ها افزوده می شود.

پنالتی درست بود

داوری خوب بود، آقای ترکی در تمام صحنه ها بود و خوب سوت زد. بعدا می گویند که چون پرسپولیس برنده بازی بودیم می گوید داوری خوب بوده به نظر من داوری پایاپای بود و تاثیر آنچنانی نداشت ولی به نظر من پنالتی ای که گرفته شد را همه دیدند که خطای پنالتی بود.

انتقاد از خط دفاعی

ما اگر در بازی هایمان برنده باشیم گفته می شود که پرسپولیس خط دفاعی هماهنگ و خوبی دارد و اگر بازنده باشیم از خط دفاعی انتقاد می شود. در حال حاضر خدا را شکر خوب بازی می کنیم و ۴ بازیکن در خط دفاع و هافبک قرار داردکه اگر بنا به اشتباه باشد هر ۴ نفرمان مقصر هستیم و اگر گل بزنیم در واقع هر ۴ نفرمان نقش داشته ایم.

تیم جوان و خوبی داریم

این پرسپولیس، پرسپولیس خوبی است و خدا را شکر ۶، ۷ بازیکن زیر ۲۳ سال داریم. تیم مان جوان و خوب و این تیم حرف های زیادی برای گفتن دارد.

 

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس