تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کاظمی گفت: فعلا پالایشگاه تهران قرار است که بنزین با استانداردهای یورو ۵ تولید کند که این بنزین نیز فقط در تهران توزیع می‌شود. عباس کاظمی، مدیر عامل شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، درباره برنامه برای بنزین یورو ۵ گفت: فعلا تولید بنزین یورو ۴ اخرین مرحله […]

[ad_1]

کاظمی گفت: فعلا پالایشگاه تهران قرار است که بنزین با استانداردهای یورو ۵ تولید کند که این بنزین نیز فقط در تهران توزیع می‌شود.

عباس کاظمی، مدیر عامل شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، درباره برنامه برای بنزین یورو ۵ گفت: فعلا تولید بنزین یورو ۴ اخرین مرحله است و این استاندارد کف است.


وی افزود: ما توزیع بنزین یورو ۴ را تضمین می ‌کنیم و اگر پالایشگاهی هم بنزین یورو ۵ تولید کند برای ما فرقی ندارد؛ ولی تعهد ما یورو ۴ است، زیرا اگر اعلام کنیم که بنزین یورو ۵ توزیع می شود، انتظار ایجاد می‌کند.


کاظمی تصریح کرد: اگر تکنولوژی لازم را داشته باشیم بنزین یورو ۵ هم توزیع می‌کنیم ولی قطعا برای کل کشور نمی‌توانیم این نوع بنزین را پوشش دهیم.


وی یادآور شد: فعلا پالایشگاه تهران قرار است که بنزین با استانداردهای یورو ۵ تولید کند که این بنزین نیز فقط در تهران توزیع می‌شود.


به گزارش ایلنا، چندی پیش احمد خیری مدیر عملیات پالایشگاه تهران از مذاکرات با شرکت UOP برای ارتقای تمام ۱۶ هزار بشکه تولید بنزین روزانه این پالایشگاه به یورو ۵ خبر داده بود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس